Dolgozni akarok

Több
11 éve 5 hónapja #25886 Írta: kalosigabica
Dolgozni akarok téma létrehozva kalosigabica által

Sziasztok! :)
Régen írtam már de most vagyok ott,hogy ha nem írhatom ki magamból bánatom gyalog megyek Bp.-ig
:evil:
Mi nyár közepén jöttünk ki családdal, két gyerek. A lányom suliba jár most megint másodikos mert nem tudja a nyelvet, a fiam oviba jár utolsó éves,ő sem beszél németül de már kezdik pedzegetni így kicsit jobb.Mi segítségen keresztül jöttünk ki fizettünk is érte( :pinch: )de ha lehetne már holnap tovább állnék innen mert a magyarból nem lesz német soha!!!Jól átvágtak és se munka se pénz,otthon a lakást is eladtuk,így hmmm?A gyerekek jól beilleszkedtek nem volt gond,bár igazi barátaik se nekik se nekünk nincs így mi 4 vagyunk a család,barát a MINDEN!! :P
Mi kicsit beszélünk németül de az lett ígérve,hogy munka lesz szeptember közepére legkésőbb de azóta is a hajamra kenhetem az ígérteket!! :angry:
A környéken ha volna takarítói vagy konyhai állás jó lenne nekem , a páromnak raktárosi,targoncás állás bár neki nincs róla papírja így gondolom a szerencsén múlna a meló? ;)
Nem azért írok,hogy bárkit bántsak mert biztos van megbízható magyar segítség itt is de mi a rosszal futottunk össze pedig barátnő ajánlotta :whistle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25891 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Dolgozni akarok

Szia!
Megkérdezhetem, hogy merre laktok?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25911 Írta: kalosigabica
kalosigabica válaszolt a következő témában: Dolgozni akarok

Szia Nata!
Passau környékén,de ha volna valamerre jó lehetőség(lakás,állás) akkor tovább állnánk .
Persze tudom nincs könnyű dolgunk,hisz 2 gyerek(suli,ovi kötelező) és 2 hónap a bérlet felmondása,de ha van jó ötleted szívesen ,meghallgatom :)
Már az is jó lenne ha az egyikünknek lenne állása :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25914 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Dolgozni akarok

kalosigabica írta: A környéken ha volna takarítói vagy konyhai állás jó lenne nekem , a páromnak raktárosi,targoncás állás bár neki nincs róla papírja így gondolom a szerencsén múlna a meló?

Én 3 másodperc alatt találtam 9 Staplerfahrer hirdetést Passau-ban
Milyen magyar segítségre vártok? Talán a targoncás vizsgát is más tegye le? :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25916 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Dolgozni akarok

Ha meg tovább állnátok akkor: 4513 Staplerfahrer Jobs in Deutschland :whistle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #25918 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Dolgozni akarok

kalosigabica írta: Passau környékén,de ha volna valamerre jó lehetőség (lakás, állás) akkor tovább állnánk .

Milyen fura is az élet! Mi amikor kijöttünk akkor a főcélunk Passau és környéke volt. Eredmény nulla. Második Regensburg lett volna, eredmény nulla. Harmadiknak Stuttgart-ot céloztuk meg: NULLA. Aztán máshol néztünk körül és jó északon, Niedersachsen felső területén és hirtelen 4 állas közül és több lakásból vágogathattunk..... Ti meg el akarok onnan jönni és nem megy?

Csinált probléma amiről irsz! Az iskolák mindenhol jók és bérlakás is van dögivel, csak nem nagyobb városba kell keresni, mert ott vagy túl drága vagy sorbanállsz érte.....! Egyébként targoncást mindenhol keresnek! Nem tudommm hogy hol szúrjátok el a keresést! (A 2 hónapos felmondást meg tudod kerülni ha szerzel egy bérlőt, aki átveszi a kérót! A bérbeadónak rendszerint mindegy, s lehet erről dumálni velük...)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!