Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #13160 Írta: Eclipse85
Eclipse85 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Gergoo írta: Jahhh, értem. Akkor ne engem idézz! :evil: :laugh:


Erre akart válasz lenni: Kezd érdekelni a dolog. :pinch:
Bocs, ha félreérthető volt :)
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13161 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szia Gergoo,
en arra irtam hogy 16 ezerröl szolo e-mail,hogy lattam itt aki azt irta hogy kapott olyan e-mailt a color info kft-töl,amiben ezt az összeget kertek töle.Na mar most pontosan nem tudom,de informacioim szerint,egy magyar közvetitö iroda,aki embereket toboroz külföldi cegekhez,az alapbol a cegekkel van szerzödesben,es a cegtöl kap jutalekot.Vagyis a munkavallaloknak semmilyen befizetni valo kötelezettsege nincs.Azt a közvetitö iroda,es adott esetben a nemet ceg egymas között rendezi.Az meg aki ennek bedöl,es fizet hat lelke rajta.Van amugy egy masik ceg is aki gyanus.Ez a Lakini Gmbh.Ezek csomagoloi gyarba keresnek embereket.En probabol irtam nekik,de valasz meg semmi.Lehet itt is lovetta kell!!!!!

Hajcsi
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13163 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szia Hajcsi,
Akkor kérlek szólj az ismerősödnek, hogy továbbítsa nekem az e-mail! Köszi. ;)
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13166 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

A deki nevü hozzaszolotol kell kerni azt a bizonyos e-mailt.A 6-ik oldalon lattam en is a hozzaszolasat.Amugy nem ismerösöm. :woohoo:

Hajcsi
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13168 Írta: deki
deki válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Kedves Nagy Edit

Én önöktől kaptam tegnap előtt egy email amibe ez volt hogy német önéletrajzom jó és 2 telefon számot a továbi teendőket ezen beszéljük meg 0670-2286225 vagy 0620-3392771 itt is vannak
felis hivtam és azt mondta az illető nevére nem emlészem már hogy 16000 kell fizetni és egy hónapon belül mellot ad ?? akkor most mi az igazság??vagy önök nevébe valaki áll honlapot csinált ??
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13178 Írta: color2011
color2011 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Üdvözlöm!

Mi egy fél éves cég vagyunk ha igényt tart rá szívesen oda adom a cégem pontos adatait.
Ahol mindent megtalál rólunk.Honlapunk nincs, nem is volt.Jelen pillanatban úgy áll a dolog hogy tavasszal lesz csináltatva.Valami nagyon nem jó.
De mi is utána fogunk ennek nézni....

Tisztelettel.: Nagy Edit
Téma zárolva.