Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #12550 Írta: Thorwald
Thorwald válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Ave!

Namost a ceg NINCS a bejelentett telephelyen, egy csalad lakik ott, gondolom elottuk voltak alberletben a ceg tulajdonosai. En nem kuldenek nekik penzt...
Téma zárolva.
  • toi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12648 Írta: toi
toi válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

ez is elég gyanús. 700 ft-ot kér az önéletrajz lefordításáért. volt már ilyenben részem, és egyik sem ült el jól.
neten nem lehet őket megtalálni, ráadásul fél éves a cég.

gyanús, nagyon gyanús.
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12652 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

JELENTKEZNI : JANUÁR 25 ! Építőipari segédmunkásokat,kőmüves brigádokat keresünk. Németországi munkára. Kezdés 2012 február 10-től folyamatosan. Kereseti lehetőség: segédmunkásoknak 1400-1500 euró szakmunkásoknak 2000-2200 euró/ hó.Nyelvtudás nem feltétel. Jelentkezni e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. szakmai önéletrajzzal. Minden további részlet a válasz e-mail- ben.Csak azok keressenek akik komolyan dolgozni szeretnének!Minden más állás betelt!

Most vagy nagyon félrelőttünk a cég megbízhatóságát illetően, vagy újabb palimadár vadászat van :huh:

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12679 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Ne haragudjatok, de nem állom meg szó nélkül, bár távolról sem érint a topic témája....
Van még tényleg felnőtt, gondolkodni képes ember, aki bedől egy olyan ígéretnek, hogy nyelvtudás nélkül havi nettó 2000-2200 eurót megkereshet egy idegen országban, magyarként, és hogy a német cégek sorban állnak a magyar segéd- és szakmunkásokért, és kihozzák őket, és elintézik a papírmunkát és bejelentik és fizetik a nem kevés járulékot és biztosítják ingyen a szállást plusz még a havi 500-600ezer forintnak megfelelő fizetést???? Jesszus, emberek, ébredjetek már fel!!! Ez nem a 'Hol volt hol nem volt'!!! Vagyis hol nem volt az lesz belőle, tutira.....
Ja, és csak szólok: sajnos egyáltalán nincs pozitív vélemény itt a magyar munkásokról nagy átlagban, (persze vannak kivételek is szerencsére), és ezt többek között az itt lakóktól és az ingatlanosoktól hallottam... Sajnos, de ez a helyzet.....
Gondolja bárki is, hogy luxus körülményekkel és itteni viszonylatban is jó átlagnak mondható havi fizuval és munkával várnak minket? Hát lesújtok mindenkit, de nem.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Miklós
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12683 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Kedves Lizy !
Nincs írva havi nettó, csak kereseti lehetőség. ;) Ez lehet akár bruttó is, nem derül ki. ;)
Amúgy igazad van.

Van még tényleg felnőtt, gondolkodni képes ember, aki bedől egy olyan ígéretnek, hogy nyelvtudás nélkül havi nettó 2000-2200 eurót megkereshet egy idegen országban, magyarként

Van.
Sok.
:evil:

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12715 Írta: gusztika33
gusztika33 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Én németül küldtem el az önéletrajzom.Azt irták vissza nem kell befizetni a 700 ft-ot.
Téma zárolva.