Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #13197 Írta: Eclipse85
Eclipse85 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Gyorsan rövidre zárható a vita: ;)

Ha magán munka-közvetítő révén szeretne álláshoz jutni, mindig győződjön meg arról, hogy a közvetítő regisztráltatta-e magát a telephelye szerint illetékes regionális munkaügyi központoknál.

Nyilvántartásba nem vett magánközvetítő szolgáltatásait soha ne vegye igénybe! Kormányrendelet írja elő, hogy a magánközvetítőnek nyilvántartásba kell vétetnie magát a telephelye szerint illetékes regionális munkaügyi központnál. A regionális munkaügyi központ csak akkor veszi a magánközvetítőt nyilvántartásba, ha az a rendeletben meghatározott feltételeknek – szakértelem, magyarországi telephely/iroda, vonalas telefonos elérhetőség, óvadék letétbe helyezése stb. – megfelel. Arról, hogy a magánközvetítő nyilvántartásba vétette-e magát, az Állami Foglalkoztatási Szolgálat internetes oldalán (www.afsz.hu) tájékozódhat az Álláskeresőknek/Állásajánlatok/Magán-munkaközvetítők menüpont alatt, vagy felvilágosítást kérhet az illetékes regionális munkaügyi központtól – akár telefonon is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Alex1992
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13206 Írta: peternagy1
peternagy1 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

én is elküldtem németül és nekem azt írták, hogy már be telt az állás de reisztráltak :D
Téma zárolva.
  • budai1000
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #13905 Írta: budai1000
budai1000 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

CSALOK be fizetem a pénzt, és azt írták hogy be Tell ,amikor meg jelen a hirdetés más nap már mentem és be fizetni és a válasz az volt hogy betelt az állás hirdetés
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13977 Írta: Akka
Akka válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szerintem is átverés.Én is gyorsan elküldtem a pénzt és nekem is ugyan ezt hazudták.
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #14026 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Hölgyek és Urak !
Ha körülnéztek ( ugye a gugli mindenki barátja ) és ügyesen használjátok a keresőt, legalább 5, de inkább több olyan "céget " találtok, ahova "csak" pár száz, esetleg pár ezer forintot kell fizetni.
Szerintem fizessetek be mindenhova :evil:
Sőt, ahogy DCT felajánlotta, akár az Ő számlájára is, kb. ugyanannyi az esély a munkára :evil:
De ha jobban nézelődtök, akad olyan cég is, aki 21000 forintot kér a munkavállalási engedély :huh: ügyintézéséért.
Sőt, még a gugli sem kellene, elég lenne ezen az oldalon körülnézni, van az ügynek előzménye, csak más néven. Lásd: Vinner bau.
Ilyenkor mindíg felrémlik bennem egy régi vicc a la Markos-Nádas:
" Hány éves vagy királyfi ??"
Egyébként bocs, ha valaki megsértődött, de akinek nem inge.......

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #14036 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

10900028-00000007-54600019
Ez a Budapesti Állatkert Alapítványi számlaszáma.

Ha már homár.....inkább a tevéknek, meg a majmoknak adakozzatok mint a tetveknek :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

üdv kfz B)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
Téma zárolva.