Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #12865 Írta: Electric
Electric válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szép napot mindenkinek!
Én jelentkeztem egy hasonló hirdetésre pusztán kíváncsiságból, de az nem cég volt hanem magán ember. Kaptam egy e-mailt benne a számlaszámmal, melyre 1100 ft-ot kértek. Beszéltem a megadott telefonszámon egy emberrel akitől megkérdeztem, hogy a leírt órabérek nettóban avagy bruttóban értendők. Ő nettót mondott. Nekem mint hivatalos német munkavállalónak 11,50 az órabérem bruttóban, építő iparban, szakmunkásként alap némettel amit 2008-óta szedtem fel, mert tök kukán indultam neki Németországnak. Ebből a bruttóból marad 7,50 nettó. Ez havi 1300-1400 euró normál óraszámmal. Most mindenki eldöntheti hisz vagy nem hisz. Fizet vagy nem fizet. Azok a bérek amit ők ígérnek számomra nagyon meseszerűen hangzanak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Miklós, deki
Téma zárolva.
  • Rika0912
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13072 Írta: Rika0912
Rika0912 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szép napot mindenkinek!
Még jó, hogy a fejemben motoszkált a bogár, és rákerestem a cégre, és idejutottam. A fiam jelentkezett magyar nyelvű önéletrajzzal, és a válasz emailban kérték a 700 Ft-ot.(Ma akartam feladni...) Hát inkább lefordíttatom németre és újra elküldetem a gyerekemmel.Kíváncsi leszek rá, hogy elfogadják e.
Téma zárolva.
  • fradi69
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #13088 Írta: fradi69
fradi69 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Sziasztok!
Én is azon tűnődök hogy bele merjek-e vágni,a kiutazással kapcsolatosan nem írnak semmit!
Ha valaki tud valami friss infót kérem írjon!
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13117 Írta: deki
deki válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szép estét

Tegnap én is elküdtem német önéletrajzom ma meg is kaptam a telefonszámot és 16000 ft kell fizetnem és egy hónapon belül munkát ad.ez tuti átverés emberek!!
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13148 Írta: color2011
color2011 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Üdvözlöm!

Nagy Edit vagyok a Color info Kft ügyvezetője.Szeretném azt a számot megtudni aki 16.000.- forintot kért a mi nevünkben mert ezt biztos hogy nem a mi cégünk kérte. Nálunk van egyszer 700 forint abban az esetben hogy ha nem németül jön az önéletrajz.Semmi több költség nincs nálunk és nem is lesz.Mi is megfogjuk tenni a jogi lépéseket.
Bárkinek bármilyen kérdése van a céggel kapcsolatban szívesen válaszolok ahogy eddig is megtettem azok számára akik kértek infót.Sajnálom hogy sokan bizalmatlanok egyes emberek miatt.

Tisztelettel : Nagy Edit
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #13149 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Kedves Nagy Edit,
azert kicsit erdekes az a dolog,hogy az önök altal megadott e-mailre elküldik az emberek az öneletrajzot(magyarul vagy nemetül),es ugyanarrol az e-mail cimröl kapnak egy valaszt,amiben 16ezer Ft-ot kernek.Ha nem önök allnak a hatterben,akkor ki ker ennyi penzt az önök e-mailjeröl??????????????????Erdekes.En par eve itt elek Nemetorszagban,sok mindent lattam mar,de ez sok.Hozzam is fordult par baratom,csaladtagom,hogy nemetül keszitsem el az öneletrajzukat,mert megtalaltak önöket es jelentkezni szeretnenek.Hat ezek utan nem ajanlanam nekik.Ja,es honnan tudjak az emberek,hogy ön valoban a color info kft ügyvezetöje???

Hajcsi
Téma zárolva.