Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #12300 Írta: Teby
Teby válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Köszönöm a gyors válaszokat,lehet hogy meg próbálom.
Egyébként nem tudom,hogy milyen szakmába keresnek csak annyi van,
hogy szakmunka,segédmunka,takarítás és nem mellékes,hogy nem igényel nyelvtudást
bár pont ezért büdös 1 kicsit de mind1 vagy vagy alapon próbálkozok.
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12301 Írta: peti250
peti250 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Szia Teby!

Szerintem én is bepróbálkozom nála!Lesz ami lesz alapon!Megírom a tapasztalataimat!:)

Ha jutsz valamire velük írd meg te is!

Peti!
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12303 Írta: krisz7777
krisz7777 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

szia én is találtam ilyen hirdetést kiváncsi leszek hogy valóban szólnak-e mert a 700 forintot elküldtem nekik
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12304 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Teby írta: Egyébként nem tudom,hogy milyen szakmába keresnek csak annyi van, hogy szakmunka,segédmunka,takarítás és nem mellékes,hogy nem igényel nyelvtudást.

Ha nem igényel nyelvtudást akkor 2 lehetőség van:
1. A munka nem Németországban van
2. Elfelejthetitek a 700, 900 vagy akár 1100 forintotokat amit az ilyen "cégeknek" küldtök.
Téma zárolva.
  • Niko88
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12305 Írta: Niko88
Niko88 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Sziasztok!

Mire kérnek pénz előre, tudja valaki?

Joe
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12307 Írta: Teby
Teby válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Helló!
Joe ezt a pénzt regisztrálásra,feldolgozásra és az önéletrajzok németre fordítására kérik és ha minden igaz ezt elküldik 1 német cégnek aki majd válogat,mert elvileg ez 1 adatrögzítő cég majdnem mint 1 közvetítő ha jól értelmeztem de itt van amit küldtek
bogarászatok :)

A munka Duisburg Németország. Irodaházak és sport létesítmények építése és felújítása lenne.A munka kezdése 2012.február10-én kezdődik folyamatos a kiutazás.

Szakmunkásoknak 10-16/óra Euró. Segédmunkásnak:7-10/óra Euró.Ami Netto Napi 8-10-12 óra munka

A Szállást, a munkáltató fizeti.Ami a próba idő alatt munkás szállás. Az önéletrajz németre való lefordítását szintén mi végezzük! Kérünk munkavállalónkét 700.-Ft-ot, azaz hétszáz forintot amit erre az (erste) számla számra kérünk utalni:COLOR INFO KFT :11600006-00000000-52085792 az önélet rajzok regisztrálására és feldolgozására és lefordítására!(több költség nincs a munkavállalók részéröl) Kérjük befizetéskor adja meg nevét és lakhelyét hogy azonosítani tudjuk mely önéletrajzot dolgozhatjuk fel. Feldolgozás és sikeres felvételi után a munkáltató szerződést köt ami ebben a hónapban történik.! Kiutazás a szerződéstől függően, 2 héten belül. Szerződéskötés sikeres elbírálás után, Budapesten történik,személyi azonosításra alkalmas igazolvány és két darab arckép szükséges hozzá. Remélem, hogy elfogadja a fent leírtakat és hosszú távon tudunk együtt dolgozni!Brigádok esetén minden munkavállalótól önéletrajz csatolás szükséges.Sajnos brigádoknál nem tudom garantálni hogy együtt dolgoznak de egy helyen laknak az biztos.30-40 főt keresünk aki megbízható és dolgozni akar!

Üdvözlettel: Color info kft
Téma zárolva.