Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #12731 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Még valaki akinek nem kellett fizetni német nyelvű önéletrajzot küldve?
Mert ha nem lesz ilyen rövid időn belül akkor gusztika egyetlen hozzászólása kuka lesz.
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12753 Írta: gabb
gabb válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

sziasztok,én tegnap jelentkeztem hozzájuk az expresz.hu n láttam a hirdetésüket.délelött küldtem egy önéletrajzot,este már küldték a választ amit itt is láttam szóról szóra h 700ft kér stb.erre küldtem nekik választ h milyen regisztrációra kérik,meg léteznek online forditók ingyen:D.azt ma reggel irták h akko ne küldjek pénzt,de pontosan fordittassam le.el se küldöm,teljesen nyilvánvaló hogy megakarnak mindenkit vezetni a léért,nincs értelme....
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12754 Írta: pingpong53
pingpong53 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Sziasztok!
Teljesen igazad van, de az emberek kilátástalan helyzete sodorja öket oda, hogy már reálisan gondolkodni sem tudnak, hogy mennyi az a pénz, ami öket külföldön az elvégzett munkájuk alapján megilleti. Látatlanul mondom a 800 euro körüli összeget, nyelvtudás nélkül értendö. Külföldön szerencsét próbálni is csak ésszel szabad! Szép napot mindenkinek! :)
Téma zárolva.
  • toi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12773 Írta: toi
toi válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

rákérdeztem, nekem is azt mondták, ha német nyelvűt küldesz be, akkor nem kell pénzt utalni.
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12788 Írta: miki68
miki68 válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Ne foglalkozzatok az ilyen cégekkel, mint a Color Info és a Winner Bau, mert mindkettő 2011.12.06.-án alakult!! Tehát ez átverés lesz. Én a Winner Baunak írtam, kértem egy pár információt és csak ugyanazt a tájékoztatót küldte el amit előtte. Én már dolgoztam Németországban és csak olyan magyar cég mehet ki, akinek egy éves APEH nullás igazolása van. Tehát nincs tartozása!! Ezek kinn nem is vállalhatnak munkát!!! :dry:
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #12806 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Kedves druszám, miki68 !
Nem védendő az adott cégeket, csak a tisztánlátás kedvéért:
szó nincs róla, hogy ők vinnének ki, csak begyűjtik az önéletrajzokat és rendszerezik ( lefordítják, konvertálják a kért formátumra ).
Legalábbis eddig ez jött le a beírások alapján.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
Téma zárolva.