Információ kérés

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1700 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Információ kérés

Életem egyik sokkélménye volt, mikor elöször láttam, hogy a német TV-ben németeknek németet feliratoznak B) .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1707 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: Információ kérés

Véletlenül nem egy süket-némáknak szóló műsort néztél? :blink:

Elnézést, ha valakit megbántottam volna.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1709 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Információ kérés

Látod, látod... Nem digitv-t meg UPC-t kell nézni, hanem a jó kis német adókat B) , akkor láttad volna már, azon túlmenöen, hogy alapjában - szerintem - nézhetetlen a magyar TV, a német egyébként rengeteget segít a nyelvtanulásban. Amúgy tényleg szoktak feliratozni, általában interjúkban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1710 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Információ kérés

Szia Helga!

Lehet, hogy a magyar TV nézhetetlen, de a németen is rengeteg szemét van. Nyelvtanulásra viszont alkalmas, ez tény. Ha már minöségi TV, akkor SKY:-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1712 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Információ kérés

Persze, nem is vitatkozom azzal, hogy itt is rengeteg a szemét, de a magyar tv aztán itt tényleg nem nyújt semmi elönyt. Az otthoni híreket elolvasod a neten (ad abszurdum megnézed valamelyik otthoni adó internetes oldalán), ócska adást meg a "falból kijövö" itteni adókon is nézhetsz és még tanulhatsz is valamit vele, ráadásul nem kell itt bohóckodni mindenféle vasak felszerelésével. Nyilván mindenkinek más és más létfontosságú, nekem a Maunika sau (show, na) helyett fontosabb volt, hogy a mindennapi kommunikációban ne érezzem magamat félkegyelmünek. Ezt el is értem, de magyar tv-vel biztos tovább tartott volna. Persze mindenki azt csinál amit akar, legfeljebb magának okoz kárt vele.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1719 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Információ kérés

Szia Helga!

Nem akrtam ám beszolni:-) Nekünk nemhogy magyar, semmilyen adónk sincs, mert TV-énk sem. Az összes infót a netröl szedjük, így hasznosan tudunk szelektálni. Nem állítom, hogy nem hiányzik a magyar vagy a német szemét, mert néha jó lenne csak úgy a képernyöt bámulni, vagy az egész napos német gagyogás után egy kis hazait hallani. O de jó lenne :blush:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!