Információ kérés

Több
11 éve 9 hónapja #21968 Írta: Shirou
Shirou válaszolt a következő témában: Információ kérés

Decotext köszönöm a velős választ, de ezeken már túl vagyok. Német nyelvtudás megvan, már aláírtam egy munkaszerződést augusztus 1-ei kezdéssel. Ideiglenes szállás is van intézve, a buszjegyem is megvan már, egyedül a csomagolás és a magyar és német papirugyek intézése van hátra. Mivel a kapcsolattartom azt mondta h a német papirugyeket az első munkaheten a céggel majd intézzük így csak a magyarok maradtak ezért is kérdeztem ilyen specifikusan.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #21969 Írta: Shirou
Shirou válaszolt a következő témában: Információ kérés

Decotext köszönöm válaszod, de azért kérdeztem ilyen specifikusan mert nagyjából minden más megvan már. Beszélek németül, már aláírtam egy munkaszerződést aug. 1-ei kezdéssel, van intézve ideiglenes szállás, a buszjegy a táskámban hever, a német papirugyeket első munkaheten intézzük a cégnél, uh az egyetlen ami talán még elintezesre vár azok a magyar papirugyek intézése (meg a csomagolás, de azzal talán boldogulok egyedül is :-) )

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #22030 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Információ kérés

Shirou írta: Decotext köszönöm válaszod, de azért kérdeztem ilyen specifikusan mert nagyjából minden más megvan már. Beszélek németül, már aláírtam egy munkaszerződést aug. 1-ei kezdéssel, van intézve ideiglenes szállás, a buszjegy a táskámban hever, a német papirugyeket első munkaheten intézzük a cégnél, uh az egyetlen ami talán még elintezesre vár azok a magyar papirugyek intézése (meg a csomagolás, de azzal talán boldogulok egyedül is


Ez igy szuper! ;)
Ezzel már jól lehet startolni! A fontos, hogy legyen a lehetö leghamarabb valami jövedelem. A többi az már gyerekjáték. Igaz, azért itt a BRD-ben rendszerint egy kicsit másabb a munkamorál, de meg lehet (és érdemes) megszokni! Igy már ráérsz az otthoni papirok elintézésével!
Sajnos a legtöbben nem ilyen gondosan terveznek, s alaposan meg is szivják.....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22035 Írta: Shirou
Shirou válaszolt a következő témában: Információ kérés

Köszönöm. A munkamoral... majd meglátjuk, ha folyamatosan próbálom a legjobbat nyújtani akkor nem hiszem h baj lehet. Egyébként bocs a dupla posztért de mobiltelefonról tudok most csak netezni, s miután elküldtem az elsőt semmi nem történt uh megírtam újra és csak órák múlva láttam h ott virít mindkettő szerkesztés vagy törlés opciót meg nem találtam. :S

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja - 11 éve 9 hónapja #22036 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Információ kérés

Shirou írta: Köszönöm. A munkamoral... majd meglátjuk, ha folyamatosan próbálom a legjobbat nyújtani akkor nem hiszem h baj lehet. Egyébként bocs a dupla posztért de mobiltelefonról tudok most csak netezni, s miután elküldtem az elsőt semmi nem történt uh megírtam újra és csak órák múlva láttam h ott virít mindkettő szerkesztés vagy törlés opciót meg nem találtam. :S

A beirások késleltetettek! Igy ki lehet szürni az esetleges nem idevaló beszólásokat! Van ennek a "cenzurának" is egy létjogosultsága, mert akkor a nivó hamarosan megromlana! Az admin (Gergö) szerint rengeteg a nem kivánt stilusú beirás, különösen azoktól akiknek esetleg rálépünk valamilyére! Ide csak azok jöjjenek s irjanak, akik tényeg komolyan gondlják!! A többiek pedig menjenek más forumokra, ott adnak nekik helyet!
:laugh:

Természetesen itt is vannak viták, de azt kulturáltan üzzük, s rendezzük egymás között!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23238 Írta: Ghosty
Ghosty válaszolt a következő témában: Információ kérés

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni, ha valaki nem találja bank kártyáját (sparkasse) létezik olyan oldal, ahol esetleg kiírják ha valaki leadta, gondolok itt rendőrségi oldal, vagy ilyen talált tárgyak weboldala, stb?

A lehetetlen csupán egy szó, amellyel a kisemberek dobálóznak, mert számukra könyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény, hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás, hanem kihívás. A lehetetlen ,...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!