Respect Kft. információ kérés

Több
13 éve 3 napja #4296 Írta: kosaadrienn
kosaadrienn válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia!!

Nagy kamu az ember ne dőlj be neki én is hívtam nekem közölte hogy fizessek 14000 ft-ot persze a hírdetésbe az áll nincs közvetítői díj!!Ráadásul visszaél egy másik kft nevével akinek hasonló nevük van...!!
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 napja #4302 Írta: andika0806
andika0806 válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

üdv mindenkinek!

az én párom is rá van hörögve erre a respect-es témára.az egyik volt kollégám felhívta a csökmői polgármesteri hivatalt és ott azt mondták hogy minden okés a céggel,de én ennek ellnére ellenzem mert nem nagyon találom a cégbíróságon sem őket.júniusi kezdéssel hirdetik a melót,na de júniusig hny embert tudnak még lehúzni aztán meg lehet hogy utána eltűnnek mint "szürke szamár a ködben"!!ha valakinek van több infója róluk akkor jó lenne ha megosztaná!
köszi előre is!
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 napja #4303 Írta: robert
robert válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

SZiasztok!Nekem is azt mondták a polgármesteri hivatalban,hogy valós a cég,csak helyi iparűzési adót nem fizettek jó ideje.:laugh:
Téma zárolva.
  • sziszka
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 napja - 13 éve 3 napja #4304 Írta: sziszka
sziszka válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

sziasztok én ma hívtam fel őket, tőlem is 12500-ft ot mondtak hogy fizessek be és küldjek fényképes önéletrajzot. Mivel mi saját autóval mennénk azt mondták a cég nevére kell kérni a benzinszámlát és még annyi állitólag tegnap alig bírtak összeszedni 8-embert akiknek már dolgozni kell. Ha valaki többet tud róluk akkor légyszi írjátok meg.
Üdvözlettel Szilvia
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 napja #4307 Írta: szigmiki
szigmiki válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Helló
Én is beszéltem velük
Tölünk is ennyit kértek,ha kiválasztott leszek!!!De a cég él!!!mert ellenőriztem,de valójában a csomagolással mi lesz?
többet én se tudok!!!Mi lesz ebből? nem tom
valaki tudja kinek dolgoznának be?vagy valaki be fizetett már? dolgozik ott valaki?
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 napja #4309 Írta: robert
robert válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Halihó!Nekem is ez adja fel a leckét,hogy fizessek e előre,és mi a garancia,ha még sincs munka,akkor a pénz ugrott?Én kb holnap kapom meg az adatlapot,amit kitölve kell vissza küldenem.Ja meg persze a befizetett csekk.Azt nem értem,hogy miért nem elég szerződéskötéskor befizetni az összeget?
Téma zárolva.