Respect Kft. információ kérés

  • nekhab
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 órája #4411 Írta: nekhab
nekhab válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Akkor leírnád ide, hogy melyik telefonszámot kell hívni, hogy a valós cég vegye fel, ahol nem kell semmit fizetni. Meg azt is hogy mit mondtak a párodnak, amikor megkötötték a szerződést. Köszi
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 órája #4412 Írta: robert
robert válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

egyébbként itt a főoldalunkon az álláshírdetések között van németországi csomagolói munka,ahol közvetlenül a munkaadóhoz tudtok német CV-vel jelentkezni.A másik hogy biztos hogy kedvezőbb órabérrel
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 órája #4413 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Nos akkor melyik munka lehet a valós? Én az Sz Attilásra jelentkeztem, adtam be önéletrajzot, majd 2 nap múlva kérték a személyes adatokat is ( taj, adó szám) Azóta semmi! Valaki tud valamit?
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 órája #4414 Írta: alika
alika válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Kedves tejfi!

Lenne nekem egy olyan kérésem hogy a pontos telefon számot nem-e tudnád leírni! Ha le tudnád írni akkor nagyon hálás lennék!
Illetve a két kft közül melyik az igazi?? És a valós címet is letudnád nekem írni! Fontos lenne! : )
Köszönöm!
Téma zárolva.
  • zsuzsanna6911
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4418 Írta: zsuzsanna6911
zsuzsanna6911 válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Sziasztok! Én is felhivtam öket tegnap már egy buszra való ember megvan. Minden jól hangzott amit a férfi elmondott föleg ,hogy 4 hetente lehet 1 hétre hazajönni. A pénz is jó.De egy pár hét mulva kell érdeklödnöm mert azt mondta ugyis lesz kiszoródás. A sogórom most megy ki velük irok majd mit tudtam meg töle.
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4419 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia!!!
Én Hegyi Sándórnével beszéltem
06308758188
Kiskunfélegyházán volt szerződést írni nem kértek semmi pénzt , egyedül a székletvizsgálat fog pénzbe kerülni amit te magad intézel.
De ha beütöd a google-be hogy respeckt kft ekkor ezt dobja ki elsőként!!!
Téma zárolva.