Respect Kft. információ kérés

  • regulator
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 napja #4335 Írta: regulator
regulator válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Tobb mint 2000-en olvastak el a hirdetesuket. Szerintem meg van napi szinten is az 50 jelentkezo. Lakatos Benedeknek meg akkor sem kuldenek 50 eurot ha 10 kilo aranyat hirdetne ennyi penzert. Na de ma delutan akkor teljeskoru tajekoztatas lesz, mindent tudni fogunk amit eddig nem lehetett megtudni. :laugh:
Téma zárolva.
  • sziszka
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 napja #4336 Írta: sziszka
sziszka válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Elég sokan még most is rendőrségi ügy van belőle Ez a csermák féle brigád sajnos egyre több van belőlük mi ezért nem akarunk előre fizetni ha van munka akkor utólag fizetünk de már nem kemény volt a tanulópénz
Téma zárolva.
Több
13 éve 2 napja #4338 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

"Nem védeni akarom az ilyeneket,azt hozzá teszem.Gondolom nekik egy vállalt létszámot biztosítaniuk kell,és utána kapják meg a bónuszt.Anyukám ma telefonált a polgármesteri hivatalba,ahol azt mondták,hogy szerintük humbukk az egész.Szégyen!!Egy ilyen kis faluban nem tudják,hogy ott milyen tevékenységet folytatnak."

Ilyen nincs, hogy vallalt letszam kozvetito cegnel, se bonusz! Olyan van, hogy egy adott cegbevallal egy munkat es adott letszammal kivonul. Ekkor viszont Mo.-on felveszi az embereit es nem kikuldi. Nem mellesleg a megadott feltetelekkel es fizetesekkel ezek a munkak amiket igy hirdetnek "rabszolga" munkak. Nem sertes, biztos sok embernek (foleg ha nincs munka epp) megeri bevallalni, mert magyar fizetesekben gondolkodik, ahhoz viszonyitva ez a penz meg jo. De ez a penz ennyi munkaert itt Nemetorszagban nem mas mint rabszolga munka!

A masik, ha egy ceget le kell informalni, azt nem az onkormanyzatnal kell! Ez egy hulyeseg. Ott jelentesz be ceg telephelyet ahol akarsz, egy db cim eleg hozza. Az onkormanyzatnak jellemzoen az allamigazgatas lassusaga miatt nem biztos, hogy friss infoik vannak. Cegbirosagon kell erdeklodni! A fentebbi hozzaszolas miatt ilyen ceg meg nincs. Ennyi a tortenet. Itt a forumon szet lehet nezni hany embert, vallakozast kisceget vertek mar at igy vagy ugy, hogy kikozvetitettek es nem fizettek.

Tovabbra is csak azt tudom ajanlani mindenkinek aki itt akar elni/dolgozni es nem akar rizikozni. Tanulja meg a nyelvet, jojjon ki es itt keressen munkat! Vagy menjen megbizhato helyre munkaert, tobben irtak mar, hogy az EU-nak van szervezete "munkaero managementre" olyan szakmakban ahol hiany van! De itt is kell nemetul beszelni..
Téma zárolva.
Több
13 éve 2 napja #4339 Írta: leslie80
leslie80 válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

regulator írta: Tobb mint 2000-en olvastak el a hirdetesuket. Szerintem meg van napi szinten is az 50 jelentkezo. Lakatos Benedeknek meg akkor sem kuldenek 50 eurot ha 10 kilo aranyat hirdetne ennyi penzert. Na de ma delutan akkor teljeskoru tajekoztatas lesz, mindent tudni fogunk amit eddig nem lehetett megtudni. :laugh:


Nem az a társaság fog tájékoztatni aki a pénz kéri, hanem a másik.
Téma zárolva.
  • nekhab
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 napja #4355 Írta: nekhab
nekhab válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

sziasztok!
Engem most este hívtak a respekt-től, hogy kiválasztottak, és hogy küldjem el az adó, taj számot, meg az anyám nevét, de nekem azt mondták semmit nem kell befizetni, meg első hónapban hetente van fizetés, utána meg havonta, és 2-3 ágyas szobák vannak. Akkor most ez kamu cég vagy nem???
Téma zárolva.
Több
13 éve 23 órája #4389 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Valaki tud már valami konkrétumot? Valakit hívtak, esetleg már szerződés közelbe van?
Téma zárolva.