Respect Kft. információ kérés

  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 16 órája #4400 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia!
A párom tegnap volt szerződést írni félegyházán. Korrektnek tünnek , húsüzemi csomagolásról van szó!!!
De a hazajövetelt még nem értjük teljesen mert havonta lehet haza jönni és heti hat napot kell dolgozi !!
Akkor hogy jössz haza , mert szabit nem tudom hogy adnak-e?????
Erről valiki tud valamit???
Téma zárolva.
Több
13 éve 16 órája #4401 Írta: Bandi30
Bandi30 válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Gugliba irjátok be :e-cégjegyzék,itt utánna lehet járni a magyar cégeknek,és nem kell telefonálgatni.Csak egy Tipp volt.Én ezt használom.
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 16 órája - 13 éve 16 órája #4403 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Igen ezt szoktam én is és így semmi gond nincs is a céggel , én arra lennék kíváncsi hogy valaki van-e itt aki tudvalami konkrétumot!!!
De azért köszönöm a tippet !!!
Téma zárolva.
  • nekhab
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 16 órája #4404 Írta: nekhab
nekhab válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Sziasztok!

De most akkor hogy van, be kell fizetni ezt a 12500 forintot szerződéskötéskor? A párodnak mit mondtak amikor aláírta, mikor van az indulás, meg ilyesmi, mert gondolom akkor neki már biztos több információval szolgáltak vagy nem?
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 15 órája #4405 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia !!
Itt nem kell fizetni semmit, azt a hirdetést ahol valami Atilla 12500 FT-ot el akar kérni az KAMU!!!!
Ennek a cégnek a nevét használja , tudom mert én is felhívtam őket és nekem is ezt mondta
de mikor elkezdtem utánuk nyomozni akkor találtam egy másik céget ugyan ezen a néven , csak más számmal és névell itt már minden rendben volt !!
Téma zárolva.
Több
13 éve 13 órája #4406 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Azert ezeket a cegeket jol nezzetek meg!
Az e-cegjegyzek szerint:
Respect-Gold Kft, Csokmo
Tevekenysegi kor pl.: HUsfeldolgozas, Csomagolas..
Kepviseletre jogosult: Sz. Attila, Tagok: Sz. Attila (egyedul)
Tobb adat az e-cegjegyzekben.

A cegjegyzek szerint pedig mas Respect-Gold Kft. NINCS!

Egy expressz hirdetesben, ezt inkabb nem linkelem, de google megtalalja, a Respect-Gold Kft. hirdet csomagolo es csontozo munkakorre, Belgiumba, de alatta ott van Hamburg, hogy oda is keresnek. NEM Sz. Attila elerhetoseggel es nem kernek kozvetitoi dijjat a hirdetes szerint. (Nem mellesleg a csomagolo melot 4euro/ora, a csontozo melot: 7euro/ora + Mo.-i minimalberrel hirdetik.) Tehat ez a kedvezo hirdetes..

A masik hirdetes ami Sz. Attila elerhetoseggel fut, a ceg nev Respect Kereskedelmi es Szolgaltato Kft. HAmburg huscsomagolas, 6euro/ora. Azt irjak, hogy kozvetitoi dij nincs. De allitolag itt van....

NA most a gond csak annyi ezekkel a hirdetesekkel, hogy ossz. 1 db. Respect-Gold Kft. van a cegjegyzekben, aminek egyeduli tagja es kepviseloje Sz. Attila.
Téma zárolva.