Respect Kft. információ kérés

Több
12 éve 11 hónapja #4519 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

kishifuji írta: Kedves Mindenki!
Remélem itt mindenki tisztában van azzal, hogy egy vállalat rossz hírének keltéséért 5-től 10 évig terjedő börtönbüntetés szabható ki. Arra kérem tehát Önöket mellőzzék a lejárató üzeneteiket.

A felhasználók megnyugtatása végett:
1. A "vállalat" illetve "képviselője" felszólíthatja az oldal üzemeltetőjét az oldalon található jogsértő tartalmak eltávolítására.
2. Oldalunk semilyen információt nem ad ki felhasználóiról. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bayer
Téma zárolva.
  • regulator
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4524 Írta: regulator
regulator válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

sszmano írta: Ja,és a pénzt azért kéri mer itt volt 8 ember kellet volna s nem ment senki azzal a szövegel nincs pénze.Most gondoljatok bele, itt van 2 busz és nincs csak 30 ember, akkor ki bukik a legtöbbet??Eszt is nézzni kellene?Ha meg ki mész vissza kapod a pénzt.

Remelhetoleg megerjuk, hogy vedekezesul ezt majd a birosagon is elmondhatja Attila.
Téma zárolva.
  • regulator
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4525 Írta: regulator
regulator válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

kishifuji írta: Remélem itt mindenki tisztában van azzal, hogy egy vállalat rossz hírének keltéséért 5-től 10 évig terjedő börtönbüntetés szabható ki.

Uristen :woohoo: Akkor mennyit szabhatnak ki Attila tevekenykedeseert?
Téma zárolva.
  • sziszka
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4529 Írta: sziszka
sziszka válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Sziasztok.Azt hiszem meg lehet bízni Attilában én dolgoztam vele már Németországban.Ma beszéltem vele telefonon Pénteken megyünk a párommal szerződést kötni,kérdeztem hogy mit vigyünk de csak személyes iratok kellenek még fényképet is csinálnak.Nekem nem mondta,hogy kell fizetni.Amúgy ö is munkás volt ezelőtt keményen dolgozott a húsiparban.Nem hiszem hogy átvágna bárkit,akkor minket a párommal nem foglalkoztatna mert mi ismerjük személyesen.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4534 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Úgy érzem ez a topik elérkezett arra a pontra amikor nem tud új információval szolgálni ezért lezárom. Akinek mégis lenne ilyen, nyugodtan nyisson új topikot neki de jelzem, hogy már csak a kiérkezettek tapasztalatain alapuló eszmecserére biztosítunk lehetőséget a későbbiekben.
Téma zárolva.