Respect Kft. információ kérés

Több
12 éve 11 hónapja #4465 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Én arra a hirdetésre jelentkeztem amin a kapcsolat tartó az Sz. Attila! Ez a valós cég? Valami konkrétum a jelentkezőktől? Kapott már valaki választ?
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4466 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia!!!
Olvasd el az utolsó néhány oldal hozzászólásait és ott minden le van írva!!!
Téma zárolva.
  • Burbi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4469 Írta: Burbi
Burbi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Kedves Honfitársak!
Hát nem tudom??
Ha valaki akkor én és a párom mindenféleképpen külföldön szeretnénk dolgozni mert ez az egy lehetőség maradt hogy ki másszunk az adósság csapdából.
Mi pl. egy kis vállalkozást hagyunk hátra ami most is működik és nem is nagyon rosszul ,de sajnos ez vajmi kevés sajnos hogy idáig jutott a dolog na de ez van.
Gondolom ha valaki eltervezi hogy külföldre megy dolgozni az nem rövid távra tervez hanem huzamosabb ideig szeretne az adott országban maradni.
Ezeket a sorokat csak azért írom mert döbbenten olvasom eszt az egész mizériát:blink:
Kb egy éve keresünk munkát mi is külhonban de nem volt nehéz rájönni hogy mind ez nyelv tudás nélkül NEM MEGY!!!!
Kedves sors társak nem lenne hasznosabb a közvetítői díj összegét egy picit meg toldani és beiratkozni egy alapfokú nyelv tanfolyamra.
Vannak olyan tanfolyamok amik kimondottan a külföldi munka vállalóknak szólnak és óránként 500ft/főbe kerülnek.
Két embernek kb 30-40ezer ft.jába kerül ./ez az összeg igaz egy kicsit több mint a Respect-nek szánt összeg/
NEM ér meg annyit hogy nem tudnak át verni se itt se ott???
Egy nőnek miért kellene 2C-fokos hidegben húst csomagolni mikor többet keresne egy szállodában vagy egy konyhán ahol még a kaja is meg van.
Szerintem mindenkinek ez kell hogy legyen a célja egy kicsit meg tanulni a nyelvet hogy ne legyen kiszolgáltatva!!!
Higgyétek el nem is olyan nehéz csak egy kis akarat érő kell hozzá és ha valaki képes elhagy ni az otthonát akkor erre is képes.
Vissza térve a Respect hez.Nekem nagyon furcsa hogy senkit nem érdekelt hogy hova is kell menni DOLGOZNI.!
Nem tűnt fel senkinek hogy nem mondták meg PONTOSAN a munkavégzés helyét.
PL: Németországban az ÜZEM neve CÍME telefonszáma stb.
Mert ugye fellehetne hívni az üzemet és megkérdezni NÉMETÜL hogy mit tudnak a munkáról stb .Nem lenne sokkal világosabb!!???
Hát ennyi további jó Respectet!!
És még egyszer csak annyit NYELV NYELV .
Higgyétek el sokkal könnyebb ha te keresed a munkát az adott országban személyesen vagy telefonon pl itt az oldalon is van csomagoló munka fel lehetne hívni ha beszélnél németül! Nem lenne egy szerűbb??
Üdv további sok sikert Burbi
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4470 Írta: viragos
viragos válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Én próbáltam hívni a Sz Attilát,de nem lehet elérni a két megadott telefonszámon.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4476 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Én sem érem el őket! Annyi volt hogy beadtam az önéletrajzot meg utána pár napra kérték a taj, adó számomat! Azóta semmi
Téma zárolva.
  • linderol
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4477 Írta: linderol
linderol válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Nekem az furcsa hogy taj és adószámot kérnek,azt nem szokás kiadni csak úgy,mert könnyen visszaélhetnek vele.Lehet rosszul tudom,elijeszteni-félrevezetni nem akarok senkit.
Téma zárolva.