Respect Kft. információ kérés

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4511 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Kapott már valaki adatlapot tölük? Az önélerajz leadásától számítva mikor? Valakit hívtak már? Valami konkrétum? Én egy hete adtam be az önéletrajzom, de semmi....
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4512 Írta: robert
robert válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Timibaba szerintem az Sz.Attiláról tegyél le.Nagyon nem klaffol ott semmi.
Nagy bukta lesz.Ám te tudod.Többen szóltunk szerintem.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4513 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Értem! Akkor a Vpilu kihez megy szerződni?
Téma zárolva.
  • kishifuji
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4515 Írta: kishifuji
kishifuji válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Kedves Mindenki!

Remélem itt mindenki tisztában van azzal, hogy egy vállalat rossz hírének keltéséért 5-től 10 évig terjedő börtönbüntetés szabható ki. Arra kérem tehát Önöket mellőzzék a lejárató üzeneteiket.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4516 Írta: robert
robert válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Azt nem tudom.Velem elég arogánsan beszéltek és amit küldtek adatlapot
le se tudtam tölteni.A Félegyháziakat hívd fel. Most beszéltem velük, egy kis csúszás lesz de junius elején lesz munka mert a gyártósori géppel van valami gond. Jövőhéten lehet velük szerződést kötni.
Ennyit tudok.
Üdv,és sok sikert
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4517 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

sszmano írta: nem, kamu meg nézheted bár hol.Respect-Gold-Kft ként.
S igaz, a németekkel meg van kötve a szerződés.
Ja,és a pénzt azért kéri mer itt volt 8 ember kellet volna s nem ment senki azzal a szövegel nincs pénze.Most gondoljatok bele, itt van 2 busz és nincs csak 30 ember, akkor ki bukik a legtöbbet??Eszt is nézzni kellene?Ha meg ki mész vissza kapod a pénzt.


Ezt amit irsz ugy hivjak szep szoval, hogy "szerecsenmosdatas"!
1. A ceget 2011.04.26.-an jegyeztek be, nagyon leinformalni nincs meg mit!
2. Semilyen cimszoval penzt nem kerhet elore a leendo alkalmazottaktol, se munkakozvetitoi dijjat, kaucioval meg kulonosen NEM zsarolhatja a leendo alkalmazottakat munkabaallasra. A munka megkezdese elott, de a probaido alatt is barmikor mindket fel, barmikor azonnal felmondhat! A munkavallalo szive joga, hogy megkezdi e munkat vagy sem!
3. Az ilyen oraberek mellett amit ez a ceg, de az osszes tobbi is iger, kulonosen erdekes olyat irni, hogy "akkor ki bukik a legtobbet"!
(A kinti munkafeltetelekrol mar nem is irnek, mert azt egyelore csak feltetelezni lehet. A tobbi ceggel kapcsolatos hozzaszolas alapjan, nem tul kecsegtetoek a kilatasok az ilyen uzemekben..)
Téma zárolva.