Respect Kft. információ kérés

Több
12 éve 11 hónapja #4456 Írta: gyorimeli
gyorimeli válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Bűzlik az egész úgy ahogy van!
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4457 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Igen velük!!!
Szerintem nem lehet kamu hiszen nem ígértek nagy lóvét, megmonták hogy ha valaki kiesik akkor 16 órázni kell és hogy 10 fokban kell dolgozni + nem kértek egy forintot sem!!!
Maximum a munka keménységével lehetnek problémák de ott sem nagyok mert szalámi és virsli csomagolást ígérnek!!Maximum lessz helyette nyers hús ami max 10 kg-os csomagokban van!!
De szoljon valaki ha rosszol próbálom értelmezni a helyzetet!!!
Téma zárolva.
  • zolej
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4459 Írta: zolej
zolej válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Nem személyes tapasztalat, de engem ismerőseim beszéltek le akik kint dolgoztak mint csomagoló. És a virsli-szalámit felejtsd el, mert itt nyers húst kell csomagolni, hidd el, kérdezz rá mégegyszer!
Normális nőnek nincs heje egy vágóhídon, húscsomagoló üzemben. És nem 10 fok, hanem maximum 2. ne dőlj be mindennk, ez csak egy baráti tanács.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4460 Írta: leslie80
leslie80 válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

zolej írta: Nem személyes tapasztalat, de engem ismerőseim beszéltek le akik kint dolgoztak mint csomagoló. És a virsli-szalámit felejtsd el, mert itt nyers húst kell csomagolni, hidd el, kérdezz rá mégegyszer!
Normális nőnek nincs heje egy vágóhídon, húscsomagoló üzemben. És nem 10 fok, hanem maximum 2. ne dőlj be mindennk, ez csak egy baráti tanács.


...és mégis az esetek nagy százalékában csak nőket keresnek erre a munkára.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4461 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

tejfi írta: Igen velük!!!
Szerintem nem lehet kamu hiszen nem ígértek nagy lóvét, megmonták hogy ha valaki kiesik akkor 16 órázni kell és hogy 10 fokban kell dolgozni + nem kértek egy forintot sem!!!
Maximum a munka keménységével lehetnek problémák de ott sem nagyok mert szalámi és virsli csomagolást ígérnek!!Maximum lessz helyette nyers hús ami max 10 kg-os csomagokban van!!
De szoljon valaki ha rosszol próbálom értelmezni a helyzetet!!!


Meg tudod mondani mi a ceg pontos neve akivel szerzodtetek? Respect-szeru, nevu ceg nincs Kiskunfelegyhazan a cegbirosag elektronikus nyilvantartasa szerint! Volt irasos szerzodes? MIt igertek pontosan?

Az europai egeszsegbiztositasi kartyaval kapcsolatban pedig nezd meg ezt a linket:
www.google.hu/url?sa=t&source=web&cd=1&s...EITdM_KjbHCg&cad=rja
Orvosilag szukseges ellatasokat fedezi!
Téma zárolva.
  • tejfi
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4463 Írta: tejfi
tejfi válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

A megirt szerződésen a Nyugat-magyarországi Húsipari Kft.
2072 Zsámbék Dózsa György u. 71. szerepel
Utána néztem valós a cég!!!
Téma zárolva.