F023 és E405 nyomtatvány

Több
9 éve 1 hónapja #38704 Írta: márzol
F023 és E405 nyomtatvány téma létrehozva márzol által

Jó napot kivánok!
Romániában elő kettős állampolgár vagyok(román -magyar),2013-ban dolgoztam németországban 2 hónapot előte is és utánna is volt munkaviszonyom romániában ,2014 februárban szültem és eljöttem gyereknevelésre.A szomrú az hogy 1 év alatt nem töltötte ki németországban senki az F023 Európai Uniós nyomtatványt se az E405. E zért elutasitották a doszáromat és nem kapom a GYEST.
Kérdésem az lenne milyen hivatal kötelessége németországban kitölteni ezek nyomtatvány egyikét??
Köszönöm segitségét.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #38705 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: F023 és E405 nyomtatvány

Hűha. Nagy bajok vannak itt.
1. Ellenőrizd a nyomtatvány számokat mert nem, hogy nem hallottam még ezekről de a google sem árasztott el találattal ezekre keresve!
2. A nyomtatványok kitöltése pedig általában az állampolgárok "feladata" de biztos, hogy nem a hivatalok "kötelessége"!
Szóval, pontosíts légyszíves!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #38709 Írta: márzol
márzol válaszolt a következő témában: F023 és E405 nyomtatvány

Ezekről a nyomtatványokról lenne szó ha meg tudja nyitni és nézni.
www.berlin.de/sen/familie/finanzielle_leistungen/fachinfo.html -ezen a linken megnézhető az F023.

Ez az üzenet csatolt fájlokat tartalmaz.
Kérjük, hogy jentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #38711 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: F023 és E405 nyomtatvány

márzol írta: Ezekről a nyomtatványokról lenne szó ha meg tudja nyitni és nézni.
www.berlin.de/sen/familie/finanzielle_leistungen/fachinfo.html -ezen a linken megnézhető az F023.


Ez agy szuper info, de a tény akkor sem változik! Nem a hivatalok és irodák dolga a kérvényedet kitölteni és beadni! Minden juttatás után magunknak kell aktivan utána járni! Ez egy felnőtt társadalom s nem ovoda, ahol mindig kell fogni a kiskezünket!
Még arra sem kötelesek, hogy felhivják a figyelmedet valamire ami járhat! Ezt is magadnak kell kinyomozni!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #38713 Írta: márzol
márzol válaszolt a következő témában: F023 és E405 nyomtatvány

Köszönöm az információkat,de nem vagyok ovodás egy éve ezeken a papirokon dolgozuk a csikszeredai hivatallal ha rajtam mulna már nagyon rég kitöltöttem volna,a kérés ezekre a papirokra elvan már rég küldve ez egy válasz lenne ami igazolja az ottani munkám.
Erröl ennyit.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #38715 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: F023 és E405 nyomtatvány

márzol írta: Köszönöm az információkat,de nem vagyok ovodás egy éve ezeken a papirokon dolgozuk a csikszeredai hivatallal ha rajtam mulna már nagyon rég kitöltöttem volna,a kérés ezekre a papirokra elvan már rég küldve ez egy válasz lenne ami igazolja az ottani munkám.Erröl ennyit.


Ha egy hivalat késik vagy nem válaszol akkor a legjobb személyesen elmenni és úgy intézkedni. A saját érdekünk! ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!