Fogszabályozás

Több
11 éve 4 hónapja #26824 Írta: attiska77
Fogszabályozás téma létrehozva attiska77 által

Sziasztok abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy a párom és a fiam kimegy Stuttgartba, a fiamnak van fogszabályzója amit még minimum fél évig fent kell hagyni, és havonta kell járni kezelésekre. A kérdésem az lenne, hogy ez kint ingyenes, vagy fizetős, és ha fizetős akkor mennyi az annyi, vagy esetleg jobban járunk, ha havonta egyszer haza utaznak a kezelésre?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #26828 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fogszabályozás

attiska77 írta: .... a fiamnak van fogszabályzója amit még minimum fél évig fent kell hagyni, és havonta kell járni kezelésekre. A kérdésem az lenne, hogy ez kint ingyenes, vagy fizetős, és ha fizetős akkor mennyi az annyi, vagy esetleg jobban járunk, ha havonta egyszer haza utaznak a kezelésre?


Itt minden fizetős! Ez nem magyar Kánaán! Jobban jártok azt hiszem, ha haza jártok**! Az árát itt senki nem tudja megmondani, mert attól függ, hogy melyik orvoshoz mész! Itt nincsenek fix árak! Egy korona a nejemnek az egyik orvosnál 450 eróba került volna a másiknál 130-ba került. Ugyan olyan anyag és minőség!

** Én is Mo.-on csinátattam a 8 inplantátumos fogsoromat,
altatással. Otthon 7000 euróban volt, itt 23 ezer lett volna.


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lukika
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 4 hónapja #26834 Írta: lukika
lukika válaszolt a következő témában: Fogszabályozás

Attiska77

meg kell érdeklödnöd az Aok-nál ott tudiuk kell mi az amit M-ország kifizet.Gondolom magyar eü biztositásotok van csak.mivel csak fél évrél van szo erdemes megkérdezni.Nekem a gyerek logopédiáját anno,itt németben kifizette M.ország szo nélkül..
Fogszabival már német biztositással mentünk.de mivel fel évetek van már csak érdemes megkérdezni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!