Háziállataink

Több
14 éve 3 hónapja #238 Írta: tomi1974
Háziállataink téma létrehozva tomi1974 által

Mivel nekem is van két kutyusom tudom mennyi mindemt lehet róluk elmesélni .Például mi már a második albérletet kényszerülünk elhagyni mert a kutyáink nem tudnak halkan ugatni!!! :blush:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #240 Írta: Krajcar
Krajcar válaszolt a következő témában: Háziállataink

tomi1974 írta::

Mivel nekem is van két kutyusom tudom mennyi mindemt lehet róluk elmesélni .Például mi már a második albérletet kényszerülünk elhagyni mert a kutyáink nem tudnak halkan ugatni!!! :blush:

Ajjaj, ilyen rossz a helyzet ilyen teren? Most ugyan itthon vagyok munkanelkulin de amint talalok munkat ujra megyek es szeretnem a kutyusom is vinni de sajnos O sem egy halk tipus. :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #242 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Háziállataink

Hát igen ,mindenhol szivesen fogadják öket de ha nem némák akkor gond van!Az enyimek nem ugatósak csak itt a környéken sok a kutya és az én O-m nem szereti a fiu kutyákat a kislány meg megy a dinka apja után.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #248 Írta: EBMZicke
EBMZicke válaszolt a következő témában: Háziállataink

Nekem voltak kutyaim M.o.-on,de ott falun laktam es volt hazunk kerttel...ugyhogy,ott nem volt gond.

Miutan Nemetorszagba koltoztem,a ferjemmel alberletben laktunk.A ferjem imadja a kutyakat es akart venni egyet,de mar a macskaval sem volt olyan konnyu uj alberletet talalni(a macskaszor miatt)hat akkor meg kutyaval...
Igy nem volt kutyusunk. :(

Miutan Norvegiaba koltoztunk es itt vettunk hazat,tartunk ismet kutyat,ujfoundlandit. :) Neha-neha ugat is,de azzal senkit nem zavar...hisz az a dolga, pl.ha idetevednek a farkasok(elofordolt mar parszor) ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #249 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Háziállataink

Most megprobálom ivartalanitatni a fiut hátha nyugisabb lesz pekingi palota kutya ilyen a természete,nem vészes de nem szereti a fiu kutyákat és pont velünk szembe van egy és ha kiengedik a kertbe akkor Oli már toppon van. Ujfunlandi volt anyukám kedvenc kutyája!!!Hát igen mi is szeretnénk itt házat venni de ahoz még idö kell!!Elég furcsa a német mentalitás " persze hozhatod a kutyád de csend legyen mert még reggel 7 kor alszom!!"

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!