Olcsó albérletek hírlevél

  • nyuszomuszo
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #12932 Írta: nyuszomuszo
nyuszomuszo válaszolt a következő témában: Olcsó albérletek hírlevél

Az nem tudom hogy csináltam hogy dec 27.-én leiratkoztam,mert gép közelébe sem voltam!! Na nem baj majd a freemail-re remélem már fog érkezni!!!
Téma zárolva.
Több
12 éve 2 hónapja #12933 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Olcsó albérletek hírlevél

Nem Te, lacko iratkozott le. Hasonló problémákkal keressetek privátban a jövőben. ;) Köszi
Téma zárolva.
Több
12 éve 2 hónapja #12945 Írta: salamina
salamina válaszolt a következő témában: Olcsó albérletek hírlevél

Szia Gergoo!
Közel egy éve olvaslak benneteket,nagyon sok fontos információra tettem szert általatok amit most mindenkinek megköszönök.
Végre sikerült állást találnom,30-án utazok Traunsteinbe. Három hónapig ingyen nővérszállón lehetek így májustól kell lakást bérelnem. Feliratkoztam Müncheni hírlevélre de nem tudom jó-e így? Természetesen nem ott szeretnék lakni de úgy gondoltam Traunstein még a vonzáskörzetében van.Természetesen nagy rá az esély,hogy tévedek ez esetben kérlek igazíts ki és mond meg nekem,hova iratkozzam fel.
Előre is köszönöm: Éva

Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, éld át a fájdalmaimat, az örömeimet... Tedd meg a lépéseket, amelyeket Én megtettem és botladozz meg minden kőben, amelyekben Én megbotoltam... S mindegyik botlás után állj fel és menj...
Téma zárolva.
Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #12954 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Olcsó albérletek hírlevél

salamina írta: Végre sikerült állást találnom,30-án utazok Traunsteinbe. Három hónapig ingyen nővérszállón lehetek így májustól kell lakást bérelnem. Feliratkoztam Müncheni hírlevélre de nem tudom jó-e így? Természetesen nem ott szeretnék lakni de úgy gondoltam Traunstein még a vonzáskörzetében van.Természetesen nagy rá az esély,hogy tévedek ez esetben kérlek igazíts ki és mond meg nekem,hova iratkozzam fel.
Előre is köszönöm: Éva

Szia Éva,
Nem hiszem, hogy a müncheni hírlevélen lenne traunsteini albérlet. Javasolni azt tudom, hogy keress rá az általunk használt Albérletkeresőben.
Én most rákerestem, 25 hirdetést dobott átlagosan 500-700 lakbérrel. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: salamina
Téma zárolva.
  • gyongyi64
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #13096 Írta: gyongyi64
gyongyi64 válaszolt a következő témában: Olcsó albérletek hírlevél

szia. ha tudnál segiteni hogy hol nézhetem meg a irlevele,ket. köszi gyongyi64
Téma zárolva.
Több
12 éve 2 hónapja #13097 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Olcsó albérletek hírlevél

Megnézni az e-mail fiókodban lehet, feliratkozni pedig Albérletek hírlevél itt lehet.
Téma zárolva.