Nyerj 100 órás nyelvtanfolyamot!

  • Sabyna
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 9 hónapja #32360 Írta: Sabyna
Sabyna válaszolt a következő témában: Nyerj 100 órás nyelvtanfolyamot!

Tudom, közvetlenül nem ide tartozik, de a FB oldalatokon miért nem lehet kommentelni egy-egy poszt alá? Már kétszer is írtam két különböző időpontban - munkával kapcsolatosan lett volna kérdésem -, de másnapra eltűntek a hozzászólásaim.
Csak azért szólok, mert elég kellemetlen lenne, ha a játék során is ez történne...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32363 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyerj 100 órás nyelvtanfolyamot!

Nem is tudom mennyire kéne finomkodjak a válasszal :) Szóval a muszályon kívűl semmi oka nincs facebook jelenlétünknek, utálom, semmi értelme az ottani társalgásnak és azt szeretném ha itt az oldalon folyna a kommunikáció ahol kategorizáltan és kereshető adatbázisban később minden megtalálható. Tessék nyitni itt egy topikot a kérdésednek vagy a facebook-on több tucatnyi németországi csoport van ahol biztos örülnek majd a kérdésednek!
:wait: Csak ezért pedig igazán felesleges volt szólni, feltételezésed sértő, azzal pedig, hogy nem lehetett előbb megkeresni sem a facebook-on sem itt a Kapcsolat űrlapon engem nyilvánvalóan mutatja, hogy jóindulatból aztán van bőven! :chuckle: Bezzeg a hülyeségekkel, hogy xy vagyok szólj ha tudsz valami munkát és társai tudtok zaklatni mindenhol! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!