Vélemények az oldalról

Több
12 éve 8 hónapja #6524 Írta: szabinacska
Vélemények az oldalról téma létrehozva szabinacska által

Ebben az oldalban az a jó, hogy őszintén megírjátok a véleményeteket. Még akkor is ha nem azt akarja hallani az ember. Ez így fair. Nem is tudom, hogy nem találtalak meg titeket előbb:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6525 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Vélemények az oldalról

Koszonjuk. Segiteni is szeretunk, csekkold az e-mail fiokod. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lizy007, szabinacska

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #6528 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Vélemények az oldalról

Tényleg szuperek vagytok, nem találtam mégegy ilyen fórumot, ahol ennyire segítőkészek a tagok :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 8 hónapja #6541 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Vélemények az oldalról

Nem én lennék ha nem kritizálnék!
;)

Csak egy két megjegyzés: maga a tartalom szuper jó. Sok a téma, s nagyon kellemes a stilus. Itt még működik egy egészséges adminrendszer nem úgy mint más fórumon, ahol ha válemyénkülönbség van, megy az "anyázás"! CSAK IGY TOVÁBB!


I.Ami viszont fejlesztésre szurul szerintem, az maga a honlap struktúra! Engem speciel kissé idegesít, hogy a "friss témák" kattintása után (felül a Forum link alatt) a link nem a friss témákhoz vezet hanem a lap tetejére, és nekem állandóan alulra kell a scroll-al mennem!

II.Azt sem tartom túl jónak, hogy amikor beírunk nem azonnal hanem később jelenik meg a szöveg. (Az admin átnézi mielőtt bekerül?)

III. Nem találtam javitási lehetősget, de lehet, hogy csak béna vagyok! (Van ilyen?) vagy ha beküldtem az végleges? (Kár lenne, mert sokszor elütöm s javitanám a helyesírási hibáimat).S végül:

IV. Hiányolom a betütipus beállitását. Legalbb 3-4 tipus jó lenne. Times esetleg Courier News.

Persze ezek nagyon szubejektiv benyomások, de talán érdemes velük foglalkozni!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6544 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Vélemények az oldalról

@decotext
Ja hat kerem a grafikusi igenyek:)

Az oldalhoz:
-Az attekinthetosegen, strukturaltsagon lehetne meg esetleg javitani szvsz., de hasznalhato az oldal. Talan nemi grafikai megoldas:)

-A beirasokon javithatna egy szimpla on-topic, off-topic valasztasi lehetoseg. Ha off-topic, akkor automatikusan kiszurkulhetne a beiras, igy elkulonulve az on-topicos hozzaszolasoktol. Attekinthetobb lenne a forum, mar ha hasznalnak a userek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6552 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Vélemények az oldalról

DECOTEXT írta:
I.Ami viszont fejlesztésre szurul szerintem, az maga a honlap struktúra! Engem speciel kissé idegesít, hogy a "friss témák" kattintása után (felül a Forum link alatt) a link nem a friss témákhoz vezet hanem a lap tetejére, és nekem állandóan alulra kell a scroll-al mennem!

Sajnos ez elkerulhetetlen mint az esti filmek rendszeres megszakitasa reklamokkal.

DECOTEXT írta:
II.Azt sem tartom túl jónak, hogy amikor beírunk nem azonnal hanem később jelenik meg a szöveg. (Az admin átnézi mielőtt bekerül?)

Igen, igy van. Amint a hasznalt forummotor rendelkezni fog olyan opcioval, hogy bizonyos hozzaszolas felett azonnal megjelennek hozzaszolasok akkor sokkal gyorsabb lesz a kommunikacio. ;)

DECOTEXT írta:
III. Nem találtam javitási lehetősget, de lehet, hogy csak béna vagyok! (Van ilyen?) vagy ha beküldtem az végleges? (Kár lenne, mert sokszor elütöm s javitanám a helyesírási hibáimat).S végül:

Erre lenne lehetoseg de kizarolag a fent emlitett lehetoseggel egyutt szeretnenk csak engedelyezni.

DECOTEXT írta:
IV. Hiányolom a betütipus beállitását. Legalbb 3-4 tipus jó lenne. Times esetleg Courier News.

Sajnos ezt az opciot sem tamogatja a hasznalt forum motor.

DECOTEXT írta:
Persze ezek nagyon szubejektiv benyomások, de talán érdemes velük foglalkozni!

Termeszetesen erdemes. Koszonjuk a kritikat. Az egyes pont kivetelevel remelhetoleg mindegyik elerheto lesz egyszer. Rajtunk nem mulik. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!