Magán üzenet

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8088 Írta: Gergoo
Magán üzenet téma létrehozva Gergoo által

Sziasztok,
Az új oldallal folyamatosan új funkciókat biztosítunk majd. A leginkább hiányolt magán üzenet küldés mától elérhető.
Kik használhatják?
VIP tagok (bármilyen regisztrált e-mail címmel)
Levelező tagok (50 fórum hozzászólás felett, kizárólag gmail.com e-mail címmel) magán üzenetben nálam jelezd ha szeretnéd használni.
Fizetős tagok (€10/hó, kizárólag gmail.com e-mail címmel) magán üzenetben nálam jelezd ha szeretnéd használni.
A rendszer továbbra sem használható arra, hogy terméket, szolgáltatást, más weboldalt reklámozz vele illetve e-mailcím, közösségi weboldal azonosító és chat szolgáltatás azonosítóját sem oszthatod meg rajta! Egyetlen célja, hogy itt az oldalon felvehesd másokkal a kapcsolatot privátban, erre a célra tökéletes, reméljük egyre többen fogjátok majd használni a közeljövőben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: magyaranyuka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8089 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magán üzenet

Szia!
Egy kerdes: ha van maganüzenetem, azt latom valahol, vagy csak ha külön megnezem? Celszerü lenne, ha valahol latni lehetne azonnal.
A spam: en ugy gondolom, ha valaki az oldalon mindenfele tovabbküldös es hasonlo dolgokat küld, en nem toleralnam. Hogy mit lehet csinalni, nem tudom, az iwiwen en az ilyen ismerüseimet letiltom. Elöször irok, hogy hagyjon ki ebböl, de masodjara letiltom. Az iwiw nem korlatozza ezeket, megkerdeztem.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8090 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magán üzenet

Az új üzenetek láthatók a fórum fejlécében

és beállítható, hogy az e-mail címedre értesítőt kapj ha új üzeneted érkezett. Ez az oka, hogy csak gmail.com címmel rendelkezők vehetik igénybe. Ha valaki spam-elne (reméljük nem lesz ilyen) letilthatod, hogy ne kapj tőle többet levelet. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #8097 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magán üzenet

Szia Gergö!

Bocs, de hülye vagyok ehhez....magan üzenetet tudom, hogy csak VIP küldhet. De csak VIP-nek,vagy masnak is, csak a mas nem tud valaszolni?

köszönöm:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8099 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magán üzenet

Mindenki tud üzenetet fogadni csak a küldés van korlátozva. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eva10

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10071 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magán üzenet

Sziasztok,
2012 január 1-től 75 fórum hozzászólás lesz szükséges a levelező tagsághoz. Természetesen a gmail.com e-mail cím is változatlanul feltétel!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!