Közvélemény

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 1 hónapja #95 Írta: Petya
Közvélemény téma létrehozva Petya által

Kedves admin!
Megmernek eskudni, hogy a jelenlegi kozvelemenykutatast illetoen meg nem szavaztam. De "Már szavaztál!" uzenetet van a "Szavazok" gomb helyen. Valami hiba az oldalon, vagy hiba az en keszulekemben, esetleg megtudod nezni mikor is szavaztam? :) Lehet megis valamelyik este leultem a gep ele csak nem emlekszem? :D
Téma zárolva.
  • timike
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja - 14 éve 1 hónapja #97 Írta: timike
timike válaszolt a következő témában: Közvélemény

az admin biztos jobban tudja, de nem lehet, hogy az IP-d alapjan mar szavazott valaki? marmint, valaki, akivel egy haztartasban elsz, szinten regisztralt es szavazott a sajat accountjaval... nemtom... csak egy otlet...
Téma zárolva.
Több
14 éve 5 hónapja - 13 éve 11 hónapja #115 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Közvélemény

Petya írta::

Kedves admin!
Megmernek eskudni, hogy a jelenlegi kozvelemenykutatast illetoen meg nem szavaztam. De "Már szavaztál!" uzenetet van a "Szavazok" gomb helyen. Valami hiba az oldalon, vagy hiba az en keszulekemben, esetleg megtudod nezni mikor is szavaztam? :) Lehet megis valamelyik este leultem a gep ele csak nem emlekszem? :D

Adatbázisból talán kitudnám halászni de csak nem ilyen fontos ez. :) Más még nem jelzett hasonlót, szóval szerintem inkább rosszul emlékezhetsz.

Irány Németország! A németországi magyar portál.
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hónapja - 14 éve 1 hónapja #152 Írta: Petya
Petya válaszolt a következő témában: Közvélemény

admin írta::

Petya írta::

Kedves admin!
Megmernek eskudni, hogy a jelenlegi kozvelemenykutatast illetoen meg nem szavaztam. De "Már szavaztál!" uzenetet van a "Szavazok" gomb helyen. Valami hiba az oldalon, vagy hiba az en keszulekemben, esetleg megtudod nezni mikor is szavaztam? :) Lehet megis valamelyik este leultem a gep ele csak nem emlekszem? :D

Adatbázisból talán kitudnám halászni de csak nem ilyen fontos ez. :) Más még nem jelzett hasonlót, szóval szerintem inkább rosszul emlékezhetsz.

Lehetseges. :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete - 13 éve 4 hónapja #454 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Közvélemény

Új közvéleménykutatás van a jobb oldali hasábban, kérlek válaszoljatok.
Kicsit megfeledkeztünk az eddigi közvéleménykutatásokról, elnézést. Íme az eddigi eredmények:
[img size=500x2207]i40.tinypic.com/or8qjm.png[/img]

Irány Németország! A németországi magyar portál.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #459 Írta: Zita
Zita válaszolt a következő témában: Közvélemény

Hi, es amugy hogy lehet szavazni?
Mert az nem all ott. Es ha raklikkelsz akkor kiadja baloldalt kicsiben.???
Téma zárolva.