Olcsó iphone

  • Antiviola
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #21513 Írta: Antiviola
Olcsó iphone téma létrehozva Antiviola által

Szaisztok!
2 napja vagyok Münchenveb! Iphont szeretnék venni- lehetőleg használtat és függetlent. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek merre keresgéljek?
Köszönöm előre is a segítségeteket

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #21515 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Olcsó iphone

Antiviola írta: Szaisztok!2 napja vagyok Münchenveb! Iphont szeretnék venni- lehetőleg használtat és függetlent. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek merre keresgéljek?Köszönöm előre is a segítségeteket


Az IBAY-n, ezen a címen:
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-handy-telekom/muenchen/iphone-4-gebraucht/k0c173l6411
(Én nem vennék ilyet kéz alatt!) ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Antiviola
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #21527 Írta: Antiviola
Antiviola válaszolt a következő témában: Olcsó iphone

Köszönöm a válaszodat.
Akkor azt is kérdezhetném, hogy hol tudják függetleníteni a telóm? Jelenleg T-függő, és szeretmék microSIM-et is hozzá.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #21538 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Olcsó iphone

Antiviola írta: Köszönöm a válaszodat.Akkor azt is kérdezhetném, hogy hol tudják függetleníteni a telóm? Jelenleg T-függő, és szeretmék microSIM-et is hozzá.

Bármelyik szervizben megcsinálják 10 euróért. Itt ahol lakom már a 4. nokiát buzeráltattam meg! Most samsung van, de már most kerestem hozzá "bütykölőt"... Egyébként magad is meg tudod csinálni csak nézz körül a neten..... (Bocs de a dolog illegális, így ehez nem adok itt linket.) Az internet teli ilyennel! Egyéként ha lejárt a szerződés, akkor ingyenes a telekomnál!

Telekom info:

IM-Lock Ihres Handys entsperren1)
Wenn Sie Ihr Handy mit der Mobilfunk-Karte eines anderen Anbieters nutzen wollen, müssen Sie zunächst den SIM-Lock entfernen. Den Entsperrcode können Sie 24 Monate nach dem Kauf kostenlos erhalten. Wenn Sie Ihr Handy vor Ablauf der 24 Monate entsperren möchten, können Sie den Entsperrcode online für 99,50 € bestellen. Eine vorzeitige Entsperrung eines iPhones ist nicht möglich.

Na, ez kacsa, de nem irhatnak mást! :P


Info
http://www.handycheats.de/seiten/simlock_3.html

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!