Eredeti Windows

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #39509 Írta: zolfek
Eredeti Windows téma létrehozva zolfek által

Az alábbi címen olvasgattam, és felmerült bennem egy kérdés, csak a téma már zárva van. Hallottam olyat is ismerősi körömben miszerint olyanról is ment ki levél hogy a gépre telepített windows eredetiségét kérdőjelezték meg és jelezték hogy "jó lenne hogyha beszerezne belőle egy eredetit". Ennek van valóság alapja, vagy szintúgy ilyen tudatlanságot kihasználó levél lehet?

www.iranynemetorszag.com/forum/kommunika...ent-nemetorszag.html

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39510 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Eredeti Windows

Azért csináltam a kérdésnek külön topikot mert biztos sokan nem tudják, hogy július 29-én jön a Windows 10 amire a win7 és win8 rendszerekről (csak windows live ID kell majd) egy évig ingyenesen frissíteni lehet!
Amúgy rejtély számomra, hogy kit vágott eddig is a földhöz az a kb. 40-50 EUR amennyiért windowst lehet venni pl. az ebay-en.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #39511 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Eredeti Windows

Nekünk már régóta eredeti rendszerünk van, s ez a lányom munkahelyével volt kapcsolatos.... Ennek ellenére merem állítani,
hogy akinek jól vannak a védelmi cuccai beállítva annak nem tudják megállapítani, hogy eredeti e a programja a gépen! Tény azonban, hogy mindenképpen jobb, egy kicsit többet kiadni mert pl. az újabb adobe programmok már ellenőrzik "önmagukat" online, s az érvénytelen szériaszámokat "lekpcsolják", ami azzal jár, hogy minden alkalommal új szériaszámot kell generálnom a programhoz ha a gépet lekapcsolom!
Ez nem gond, egy "kulcsgenerátorral", csak naponta, idegesítő.:-(

Feltétlenül ajánlom mindenkinek, hogy egy vásárolt rendszerrel és egy vásárolt virus scanelővel evezzen! ;-)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nagyberci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39520 Írta: zolfek
zolfek válaszolt a következő témában: Eredeti Windows

Természetesen az első fizuból én is befogok ruházni egy eredeti windows-ra.

Azért is kérdeztem, mert ugye a "kimenetel" pillanatában viszont nem lesz még eredetim. Persze belegondolva nem nagy pénz egy eredetiért odakint, de ha ezen múlik hát addig felrakok egy ubuntut és kész.

De akkor lényeg hogy jobb ha a windows is eredeti.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39521 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Eredeti Windows

Én azt olvastam, hogy az okosított (daz loader) 7 és 8.1-en is van feliratkozó üzenet a windows 10 frissítésre! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39522 Írta: zolfek
zolfek válaszolt a következő témában: Eredeti Windows

Viszont én úgy tudom hogy nem eredeti windows-ról win 10-re frissítéskor sem lesz a windows jogtiszta. Lehet rá frissíteni de nem minősül jogtisztának. Végül is csak részletkérdés, lényeg hogy nem árt ezzel is vigyázni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!