Magyar autó, német utánfutó

  • sasa66
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #20962 Írta: sasa66
Magyar autó, német utánfutó téma létrehozva sasa66 által

Sziasztok, Üdvözlet Mindenkinek!
Én egy olyan kérdéssel fordulnék Hozzátok, hogy magyar autóval, német utánfutót hazavihetek-e Magyarországra, ha vissza szeretnék hozni valami nagyobb cuccot?
Kérem ha valami információbirtokában vagytok, segítsetek.
Köszönettel
Forster Sándor

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 10 hónapja #20971 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyar autó, német utánfutó

sasa66 írta: Sziasztok, Üdvözlet Mindenkinek!Én egy olyan kérdéssel fordulnék Hozzátok, hogy magyar autóval, német utánfutót hazavihetek-e Magyarországra, ha vissza szeretnék hozni valami nagyobb cuccot?Kérem ha valami információbirtokában vagytok, segítsetek.KöszönettelForster Sándor

Ezt biztosan tudom, hogy igen! Én is mentem már úgy, hogy magyar kocsival vontattunk német utánfutót! (trailer-t) amin egy roncskocsi volt! A fontos, hogy legyen rajta érvényes német műszaki. Egyébként sokszor van olyan kamion is, hogy a vontató gép pl. német, a rárakott utánfutó része pl. holland vagy más nemzetiségű felségjelzéssel és rendszámmal van ellátva! Ez tehát nem gond! Lényeg az érvényes műszaki!!!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20996 Írta: macnab
macnab válaszolt a következő témában: Magyar autó, német utánfutó

Üdv.A magyar rendörség mostanában nagyon utazik a külföldi rendszámra de ha van bejelentett német lakcimed semmit nem csinálhat!legalább is nekem ezt mondták.A papirok legyenek rendben.És ennyi.Tamás

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!