Olcsóbb üzemanyag

Több
11 éve 1 hete #30452 Írta: mahlzeit
Olcsóbb üzemanyag téma létrehozva mahlzeit által

Ha mar gazdasagos auto fenntartas. EZT a kuthalozatot ismeri valaki?
Meg nem tankoltam itt, de jellemzoen 7-8centtel is olcsobb a dizel mint az Aralnal. Itt van a kozelunkben es parszor elmegyek elotte:) Mindig feltunik, hogy olcsobb mint az egyeb kutak..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hete #30455 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Olcsóbb üzemanyag

mahlzeit írta: Ha mar gazdasagos auto fenntartas. EZT a kuthalozatot ismeri valaki? Meg nem tankoltam itt, de jellemzoen 7-8centtel is olcsobb a dizel mint az Aralnal. Itt van a kozelunkben es parszor elmegyek elotte:) Mindig feltunik, hogy olcsobb mint az egyeb kutak..

Kedves Mahlzeit, vigyázz az olcsósággal, nehogy a minőségre menjen! Tankoltunk (noname és olcsó kut) Ribnitzben (észak kelet) A kocsim az egész úton 9-10 liter dizelt evett autópályán normális sebességgel -nem is húzott rendesen.. Amikor itt tankoltunk (aral, shell) ahol lakom 6-7 liter a fogysztása pedig sok a városi út!. Továbbiakban a következő VW infót tudom még mondani: Az üzem rendszeresen teszteli az üzemanyag szállítókat! Már 5. éve az ARAL viszi el a babért. Náluk van a legjobb dizel és benzin minőségileg, de lehet hogy pár centtel drágábbak!!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mahlzeit

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #30456 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Olcsóbb üzemanyag

Nem tunik gagyinak, nem a szakadek verdak szoktak tankolni. S Mercinek se derogalt megallni. De nem ismerem, meg nem probaltam. Altalaban Aralt tankolok, de nem azert mert tudtam, hogy az jo:), hanem mert az van meg kozel:) De jo tudni, hogy tenyleg jo. Ez a fenti linken a ceg azert nem 1 kutas "noname" hely. Nemetorszagban, Ausztriaban, Svajcban es mar Mo.-on is van halozata. Annyit meger, hogy utana kerdezzek:)
Kollegakat kerdeztem, azt mondtak, hogy minden uzemanyag ugyanazon minoseggel jon a finomitokbol. A kulonbseg az adalekolas. De ha jol emlekszem errol volt vmi cikk is a totalcaron. De en ehhez lama vagyok, majd a szakik kiokositanak:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #30460 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Olcsóbb üzemanyag

DECOTEXT írta: vigyázz az olcsósággal, nehogy a minőségre menjen! Tankoltunk (noname és olcsó kut) Ribnitzben (észak kelet) A kocsim az egész úton 9-10 liter dizelt evett autópályán normális sebességgel -nem is húzott rendesen.. Amikor itt tankoltunk (aral, shell) ahol lakom 6-7 liter a fogysztása pedig sok a városi út!. Továbbiakban a következő VW infót tudom még mondani: Az üzem rendszeresen teszteli az üzemanyag szállítókat! Már 5. éve az ARAL viszi el a babért. Náluk van a legjobb dizel és benzin minőségileg, de lehet hogy pár centtel drágábbak!!


Hogy ne mindig csak cinkeljelek...ebben messzemenőkig igazad van. A tapasztalatod kiváló...ez sajnos így van szóról-szóra ahogyan leírtad. Bár az aral alapüzemanyaga ugyan az mint a többié, csak van egy adalékanyag amit hozzákever a trágyaléhez ;) De tényleg jó a cucc.... (odakint!)
A kevesebb fogyasztás és a nagyobb teljesítmény is úgy van ahogyan írod.

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mahlzeit

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #30466 Írta: sleepygti
sleepygti válaszolt a következő témában: Olcsóbb üzemanyag

OIL kutak itt-ott Magyarországon is vannak ( www.oil-benzinkutak.hu/ ) , Székesfehérvári lévén én sokat tankoltam náluk, sokféle autóba, mindig hibátlan volt. Lehet nem sok köze van az itteni üzemanyaghoz, de nekem jó tapasztalataim voltak velük...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mahlzeit

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #30468 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Olcsóbb üzemanyag

sleepygti írta: OIL kutak itt-ott Magyarországon is vannak ( www.oil-benzinkutak.hu/ ) , Székesfehérvári lévén én sokat tankoltam náluk, sokféle autóba, mindig hibátlan volt. Lehet nem sok köze van az itteni üzemanyaghoz, de nekem jó tapasztalataim voltak velük...

Koszonom, vmi ilyesmire gondoltam en is. Lehet nem az Aral minosegu adalekanyagozott benya, de ha nem rossz akkor miert ne. Itt siman tankoljak a csilliardos verdakat is ennel a kutnal..
Egyebkent nem egy nemet kollegamon latom, hogy eleg "sporolos" az uzemanyagon:) Az egyik rendszeresen atjar Hollandiaba (30km neki a hatar), osszekoti egy kis bevasarlassal es boldog, hogy 5centet sporolt literenkent:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!