Roncsautó Németország

Több
10 éve 8 hónapja #32976 Írta: Oliver
Roncsautó Németország téma létrehozva Oliver által

Szia!/Sziasztok!

Nemrég hallottam, hogy a németek pl. egy 10-15 éves opel astra/omega ... stb. inkább odaad ingyen pl. egy magyarnak, mint a drága megsemmisítési költséget kifizesse! Ez igaz?? A választ köszönöm szépen! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32977 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Roncsautó Németország

Oliver írta: Nemrég hallottam, hogy a németek pl. egy 10-15 éves opel astra/omega ... stb. inkább odaad ingyen pl. egy magyarnak, mint a drága megsemmisítési költséget kifizesse! Ez igaz?? A választ köszönöm szépen!

Ez azért így nem igaz, mert lényeges a km állása is, de 250-300 ezer km után van ilyen! Alapjában azért vedd azt azért figyelembe, hogy mégis csak opelről van szó.....
:puke:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32985 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Roncsautó Németország

Csak ugy kivancsisagbol rakerestem a 15-16eves Astrakat, 200e km es felette 1000EUR-okert hirdetik.:)
A 10eveseknek meg van vmennyi aruk..
Hmm, erdekes:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32987 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Roncsautó Németország

Persze, hogy van áruk :) Egy jó állapotban lévő, üzemképes öreg autó is ér valamit. Amiről Oliver beszél meg nyilván sz@rt sem ér kategória. Azért felesleges kijönni Németországba! (szerintem)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32989 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Roncsautó Németország

Szerintem sok sok kilómétert futott, karambolos (esetleg javitott) rozsdásodó opelekről van szó! A fiam Audi 80-as (1,8 benzines) kocsiját 282 ezer km-rel 600 euróért vitték el 3 (három) éve, s még csak nem is alkudoztak rá! 1,2 év műszaki volt még rajta. Odajöttek, megnézték, se próba út, se semmi. Aláirták az adásvételit, s vitték. Valószinű bontásra kellett, vagy csak az eredeti papirokat akarták (lopáshoz?) mindegy. Ezt sem ajándékozta el senki!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!