Németország gyorshajtás

Több
9 éve 1 hete #39056 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

Ha normal halando vagy oreganyo, akkor jartal a meldeamton, mint hivö emberke. Es lön, neved,igazolvanyod alapjan mar meg is vagy es ott ülsz a magyar rendszamu autodban, a rend öre meg vigyorog rad.Mondom, ha nem ilyen, mindent okosban tipus vagy

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #39057 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

:wait: Még, meg sem álltál de a rendőrautóban már vagy 20 évre visszamenőleg :chuckle: mindent látnak a kocsiról és a tulajdonosáról! Ráadásul egy karaktert nem pötyög be sehova mert a kamera által felvett rendszámot kikeresi online adatbázisból egy és fél ezred másodperc alatt! :laugh:
Pontosan így fizettettek ki valakivel egy több hónapos büntetést és még honosíthatta is az autóját! :clap:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #39780 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

Sziasztok!
Ma hajnalban történt a német autópályán, hogy a belső sávban a fejem fölött villant egy fehér vaku/lámpa, amit nem tudok hova tenni. 90-95 km/h-val mentem egy 120-as szakaszon, mert kijött elém egy kamion, szóval tuti nem gyorshajtás. Nem tudom, hogy csak valami figyelmeztető villogás volt e, mert a kamiontól nem láttam, hogy villant e többször. Lehet a nem megfelelő követési távolságot mérte? Tény, hogy nem hagytam annyira nagy távolságot. Nem felüljáró volt, csak egy sima "pózna". Nem figyeltem, hogy kamera lett volna ott.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 4 hónapja #39783 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

Te Joey!
Nem a visszapillantó tükörbe villantott
bele valaki aki hátulról jött? Csak előzni akart
valószínű. Ha 120-as táblánál 95-el mész akkor
az engem is kiidegelne! ;-)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #39784 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

Hát erre mondják azt, hogy majd kiderül.... Lehet az is, hogy a kamiont kapták le (mert neki ugye max. 90 van), de tudnak követési távolság miatt is fényképezni. Mondjuk az ahhoz való apparát általában sávonként van, azaz "hídon"...
Vagy benéztél egy korlátozást?? :-)

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #39785 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

DECOTEXT írta: Te Joey!
Nem a visszapillantó tükörbe villantott
bele valaki aki hátulról jött? Csak előzni akart
valószínű. Ha 120-as táblánál 95-el mész akkor
az engem is kiidegelne! ;-)

Hát már bocsáttassék meg, de az az idióta aki rádvillog, ha elötted dzsesszel a kamion? Max. örá......

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!