Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Több
12 éve 5 hónapja #8888 Írta: harapda
harapda válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Münchenben a Flohmarkton, ha gyalog mész akkor nincs belépő, kocsival 2 euró a parkoló.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14059 Írta: cimer27
cimer27 válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Sziasztok!
Valaki el tudná nekem küldeni a münchen környéki lomtalanítások helyét és időpontjait.
Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14063 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Sokszor segit a google ha beleirod "Sperrmüll xVAROSNEVx".
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14069 Írta: cimer27
cimer27 válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Köszönöm, de próbáltam már, és nem nagyon tudtam eligazodni, meg nem is nagyon találtam semmit.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14076 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

cimer27 írta: Köszönöm, de próbáltam már, és nem nagyon tudtam eligazodni, meg nem is nagyon találtam semmit.

Egyre kevesebb a régimódi általános lomtalanitás. Mi is "Csekkeket" kapunk. Minden idöpontban más anyagot szállitanak el. Lehet, egy vaságyat 3 részletben : vas, fa, matrac formájában kell honapokon keresztül elvitetni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14089 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Szio

Nálunk ugy mükődik a lomtalanitáas, hogy ha akarsz valamit kirakni előtte fel kell hivnod, a szemétkezelőt, és időpontot adnak, hogy mikor jőn érte a kocsi.
Megszünt már az olyan lomtalanitás itt a kőrnyékben, hogy kiteszik az utcák a lomot a ház elé :blush: épp azért mert ugye a kukások miatt akik szétszortak mindent.
Igy most nálunk is van éppen két fotel ,mert ezért nem hivunk egész autot ki. és ez egy évben kétszer van ingyenes ( vagyis igen meg van fizetve itt a szemételszállitás,de beletartozik két ingyenes lom elszállitás egy évben
Ha tőbb a lomod akkor fizetni kell az elszállitásért.
De a szemétlerakatoknál nagyobb városokban ott ősszegyüjtenek mindent és fillérekért meglehet náluk venni.
Üdv.Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!