Rendes munkaadók

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #1075 Írta: balu132
Rendes munkaadók téma létrehozva balu132 által

Sziaztok ugy érzem a magyar munkaadó kint is leszed minket (nem csak itthon) jobban járunk ha közvetlen a német munkaadóval beszélünk.
Ebben segítsük egymást ha lehet ugy látom itt mindenki normális munkát bért szeretne ha van valakinek olyan munkahely ahol rendben kifizetik és keresnek még embereket akkor jó lenne ha kapnák rola infót.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #1076 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

Elnézést, hogy belekontárkodtam de úgy gondoltam ennek nem az ellenkező témájú topikban volna a legjobb helye. Jó kis kezdeményezés, reméljük sikeres lesz, köszönjük. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #1077 Írta: balu132
balu132 válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

Szia ugy gondolod a német hirdetések megálják a helyüket.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #1080 Írta: vicim2
vicim2 válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

Az a baj, hogy amig kell a munkavallalasi engedely, egyszerubb magyar cegen keresztul intezni mindent, es azert igy is tobb a kereset itt, mint otthon (a leszedessel). A nemet hirdetesekkel nincs rossz tapasztalatom, csak a munaugyi hivatallal, belekenyszeritik az embert a vallalkozasba, ha nem akarsz feketen dolgozni, sajnos. Remelem majustol mindem jobb lesz!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #1083 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

balu132 írta::

Szia ugy gondolod a német hirdetések megálják a helyüket.

Természetesen. ;) Viszont kérek mindenkit, hogy németnyelvű hirdetést ne másoljatok be ide. Ahogy vicim2 is írta, jövő májustól szerintem is felesleges lesz magyar közvetítőkre fecsérelni az energiát, időt és pénzt. Azt el kell költeni nyelvtanfolyamra inkább. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #1087 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

Amit nem ártana hangsúlyozni, mielőtt még sokan beülnének a hintába, hogy ejj Májustól de jó lesz nekik, az az, hogy német nyelvtudás nélkül, hiába lesz szabad áramlása a munkaerőnek..semmit sem ér a munkakeresésük majd..ergo tényleg nyelvtanfolyamra kéne inkább költeni.

Bár itt jegyzem meg finoman, tegnap a Großhadern-i klinikán voltam, és az épp arra közlekedő takarítónőtől szerettem volna kérni egy műfogsor tisztító tablettát..egy szavam sem értette :huh:

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!