Rendes munkaadók

Több
13 éve 8 hónapja #1088 Írta: balu132
balu132 válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

Sziasztok én úgy gondoltam segítünk egymáson legalább akik ezen az oldalon vannak.
Én ha találnék valamit ahol minden rendben van azt közzétenném én már csak ilyen vagyok.
Várom hozzászolásotokat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #1089 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

Roxa írta::

Amit nem ártana hangsúlyozni, mielőtt még sokan beülnének a hintába, hogy ejj Májustól de jó lesz nekik, az az, hogy német nyelvtudás nélkül, hiába lesz szabad áramlása a munkaerőnek..semmit sem ér a munkakeresésük majd..ergo tényleg nyelvtanfolyamra kéne inkább költeni.

Én szinte minden lehetőséget megragadtam eddig is a nyelvtudás fontosságának hangsúlyozására. Aki nélküle szeretne külföldi munkát vállalni az nyilván tisztában annak minden hátrányával. Remélhetőleg. :unsure:
Véleményem szerint egy alapfokú nyelvtudással beszélhetünk eleve csak munkakeresésről. Ez alatt vagy nyelvtudás nélkül inkább "átverés elkerülésről". Ha pedig munkakeresésről van szó ezek alapján akkor bizony óriási változás a jövő májusi. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #1090 Írta: busalány
busalány válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

én jelentkeztem egy pesti céghez husipari munkára épp tegnap szoltak hogy mehetek ki már intézem is a dolgaimat és lehet már hétvégén utazom is persze nincs nyelvtudásom azt mondták nem is kell sok régi kollégám dolgozik kint nekik bevált remélem nekem is összejön

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Szem1973szem
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #1092 Írta: Szem1973szem
Szem1973szem válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

szia balu132 zsolt vagyok teljesen egyett értek azzal amit irtál és én is igy gondolom. mindenki munkát keres ezen az oldalon ,és segitsünk egymásnak,ha egy mód és lehetöség van rá.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Szem1973szem
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 8 hónapja #1093 Írta: Szem1973szem
Szem1973szem válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

szia busalány megosztanád velünk ennek a pesti cégnek a nevét és a telefonszámát?zsolt vagyok szia.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #1100 Írta: busalány
busalány válaszolt a következő témában: Rendes munkaadók

formont kft hermina ut 17 a teloszámukat nem tudom egy kollégám segitett még tavaly husipari szakmunkásokat keresnek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!