Komissiózás Németországban

Több
11 éve 3 hónapja #27582 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Komissiózás Németországban

Szerintem eleg jol tudok magyarul, valamennyire nemetul is, megsem hallottam soha ezt a szot hogy 'komissiozas'; pont azert klikkeltem ra a topikra mert egzotikusnak hangzott es kivancsi voltam mi az. Sertodes ne essek, de szerintem csak azok ismerik ezt a szot akik vagy ilyen munkakorben dolgoznak, vagy hasonlo munkat keresnek Nemetorszagban, amihez nem kell tul sok nyelvtudas vagy vegzettseg. Ez nem egy elterjedt szo, inkabb a szakszo kategoriaba tartozik.Tehat nem tul bolcs dolog kijelenteni hogy aki nem ismeri ezt a szot az nem tud sem nemetul, sem magyarul. Inkabb az valoszinu, hogy az illeto nem keres olyan munkat Nemetorszagban amihez nem kell sem nyelvtudas, sem vegzettseg.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #27584 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Komissiózás Németországban

Nem hiszem, hogy a Kommissionieren szó olyan ismeretlen lenne. Lehet, ha megkérdezed a német fodrászodat tudni fogja miről is szól a mutatvány. Ja, hogy nincs német fodrászod, mert nem tudsz szót érteni Vele? Na ezért nem hallottad még Te sem eme bűvös szót. Amúgy ha a másik varázsszót "LOGISZTIKA" kicsit kivesézed, akkor fogsz vele találkozni. Meg millió más "ismeretlen" (Neked) szóval.
Ajánlom figyelmedbe, meg máséba is az alábbi linket. Tisztán, érthetően leírja a "kommissiózás" lényegét.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Na Üdv
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laca52

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #27595 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Komissiózás Németországban

zigeuner írta: Nem hiszem, hogy a Kommissionieren szó olyan ismeretlen lenne. Lehet, ha megkérdezed a német fodrászodat tudni fogja miről is szól a mutatvány. Ja, hogy nincs német fodrászod, mert nem tudsz szót érteni Vele? Na ezért nem hallottad még Te sem eme bűvös szót.


Thai fodraszhoz jarok Nemetorszagban, akivel angolul beszelunk. Szerintem magyarul helyesebb lenne ezt a komissiozast raktari munkanak hivni, magyarosabban es erthetobben hangzik. Csak egy javaslat... Ja es a fodraszommal szerencsere nem raktari munkarol szoktunk beszelgetni, hanem sokkal erdekesebb temakrol.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #27597 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Komissiózás Németországban

Kanga írta: Ja es a fodraszommal szerencsere nem raktari munkarol szoktunk beszelgetni, hanem sokkal erdekesebb temakrol.


De miért? Egy jó kis kora délutáni komissiózásról órákig lehet beszélgetni..... :laugh: :party:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kanga

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34740 Írta: marver
marver válaszolt a következő témában: Komissiózás Németországban

Sziasztok!
Egy kis infót szeretnék kérni, hátha valaki rendelkezik vele. :)
Würzburg (talán Donnensdorf) környékén van egy Kaufland raktár, ahol (úgy tudom) sok Magyar dolgozik. Nem tudja valaki véletlenül a cég (gondolom munkaerő kölcsönző) nevét, akik oda viszik a dolgozókat?

Előre is köszönöm a válaszokat
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ágnsza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34750 Írta: exabar
exabar válaszolt a következő témában: Komissiózás Németországban

Én kettő helyről tudok pontosan ahol van kaufland raktár és nagyok ahova tuti kell is ember. Az egyik Dortmund-ban van a Másik Möckmühl-ben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsoltiabéka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!