Jelentkezés elbírálásának időtartama

Több
11 éve 3 hónapja #28021 Írta: Sam1990
Jelentkezés elbírálásának időtartama téma létrehozva Sam1990 által

Sziasztok.
a kérdésem a következő lenne, megpróbálom érthetően leírni és bocsánat ha valaki ezt már megkérdezte itt a fórumon.
egy német céghez jelentkeztem 2012 nyarán és októberben elküldött minősítésre is ki is fizette és a tüv ös papirok kint vannak náluk ugy volt október 22.én kezdhetjük a munkát kint de nem volt semmi válasz telefonálgatta, e-mail-eztünk de nem tudtak pontos időt mondani a munkakezdésről meg a kifogás valami rajzok előkészületével volt. Na de a kérdésem az lenne hogy ez a német cég kiközvetített egy másik közvetitő cégnek és a papirok el lettek küldve nekik tehát az önélatrajz, bizonyítvány, minősítés( természetesen magyar/német nyelven is) csak már lassan megint eltelik 2 hét és semmi válasz. Lehetséges hogy a papírmunka ilyen sok időbe tartana?
Köszönöm előre is a segítőkész emberkéknek akik válaszolnak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hónapja #28041 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

Sam1990 írta: ...a kérdésem a következő lenne, megpróbálom érthetően leírni és bocsánat ha valaki ezt már megkérdezte itt a fórumon. egy német céghez jelentkeztem 2012 nyarán és októberben elküldött minősítésre is ki is fizette és a tüv ös papirok kint vannak náluk ugy volt október 22.én kezdhetjük a munkát kint de nem volt semmi válasz telefonálgatta, e-mail-eztünk de nem tudtak pontos időt mondani a munkakezdésről meg a kifogás valami rajzok előkészületével volt. Na de a kérdésem az lenne hogy ez a német cég kiközvetített egy másik közvetitő cégnek és a papirok el lettek küldve nekik tehát az önélatrajz, bizonyítvány, minősítés( természetesen magyar/német nyelven is) csak már lassan megint eltelik 2 hét és semmi válasz. Lehetséges hogy a papírmunka ilyen sok időbe tartana?Köszönöm előre is a segítőkész emberkéknek akik válaszolnak.

Hát kedves Sam, ezen a téren minden lehetséges!
Nekem annak idején fél év múlva (6 hónap) jelentkezett egy cég a pályázatomra, hogy mikor tudok kezdeni!? Már javában dolgoztam máshol. Sőt, a nejem esete még drsztikusabb volt. Már ő is dolgozott több mint 5 hónapja amikor 3 cég is válaszolt neki. (Nyolc helyre ment pályázata) A másik véglet, hogy soha nem válaszolnak és nem is küldik vissza a beadott anyagot (életrajz, fotó, bizonyitványok forditása, másolatok, stb.) Sajnos semmit nem tudsz tenni, még akkor sem ha telefonon igérgetnek vagy kifogásokat találnak ki! Ne feledd, mi munkavállalók vagyuk értük és nem ők értünk! Mi akarunk pénzt kerersni, ők meg a legjobb munkavállalók közül válogathatnak!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sam1990

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28051 Írta: Sam1990
Sam1990 válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

köszönet a gyors a válaszért én azért reménykedem benne hogy minél előbb lehet munkát kezdeni mert én is kiválasztott vagyok mivel több jelentkező közül ez enyém és egy másik scácé lett nem tudom hogy ez jelen e valamit vagy bízzak benne csak sajnos az a probléma hogy itthon nem tudok elhelyezkedni seholsem és áprilisba lessz 1 éve hogy munkanélküli vagyok

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28055 Írta: AiRLAC
AiRLAC válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

Egyrészt türelem ahogy Decotext is írta, másrészt meg ne várj csak rájuk, tarts nyugodtan minnél több vasat a tűzben, add be sok másik helyre a jelentkezésedet!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT, Sam1990

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hónapja #28056 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

Sam1990 írta: köszönet a gyors a válaszért én azért reménykedem benne hogy minél előbb lehet munkát kezdeni mert én is kiválasztott vagyok mivel több jelentkező közül ez enyém és egy másik scácé lett nem tudom hogy ez jelen e valamit vagy bízzak benne csak sajnos az a probléma hogy itthon nem tudok elhelyezkedni seholsem és áprilisba lessz 1 éve hogy munkanélküli vagyok

Nos, igaz, hogy nem tudom, hogy mi a szakmád, de azért van otthon Mo.-on is munka.A jelszó: flexibilitás, az az, oda kell menni ahol munka van, mert nem fog a munkaadó oda menni ahol lakunk! A nagyobb üzemeknek infrastruktúra kell, s csak oda mennek. A beszállítók meg ezek környékére települnek! Ezen a téren a Dunántúl és Pest megye lényegesen jobb hely mint az ország tőbbi része, kivéve Kecskemét környékét....(gondolom nem kell részleteznem a csillagos kocsi húzóerejét).

Más:
Pont tegnap láttam az N24-en hogy az EU-ban most Ausztriáé lett a vezető szerep a statisztikában. Ott a legmagasabb pillatnyilag a gazdasági fejlődés és a legalacsonyabb a munkanálküliség! Miért nem ott próbálkozol (párhuzamosan) a többi pályázatoddal együtt?!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sam1990

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28061 Írta: Sam1990
Sam1990 válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

a szakmám hegesztő és lakatos de a hegesztéshez minősítés kell legtöbb helyen....próbálkoztam Ausztriában is sok céggel beszéltem de nem nagyon válaszol eggyik sem

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!