Jelentkezés elbírálásának időtartama

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hónapja #28072 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

Sam1990 írta: a szakmám hegesztő és lakatos de a hegesztéshez minősítés kell legtöbb helyen....próbálkoztam Ausztriában is sok céggel beszéltem de nem nagyon válaszol eggyik sem

Egy ötlet a pályázatokhoz! Ne csak oda pályázz ami újságban vagy az interneten hirdetnek! Ülj le a googli elé és keress fémipari cégeket, gyártókat és küldj szét 100-200 pályázatot. Tudom ez nem kis költség, de megéri hidd el!
Indoklás: nagyon sok cég hirdet kamuból, azzal az indokkal, hogy "nekem jól, megy mi még nálunk még felvétel is van....". Ez a konkurenciának szól és a legolcsób reklám. Más cégek viszont keresenek ugyan melóst , de sokszor csak belsö kiirással és nem hirdetnek nyilvánosan.
SOKKAL NAGYOBB AZ ESELYED, EGY MUNKAHELYRE, HA MINDENHOVA PÁLYÁZOL, AMIT CSAK TALÁLSZ !

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sam1990

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28100 Írta: Sam1990
Sam1990 válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

na megvan a válasz és elutasítottak...a másik srác megy egyedül (de ő azt mondta nem megy ki egyedül) mert neki van kocsija meg elméletileg jol beszél angolul de németül egy kukkot sem tud meg hogy dolgozott együtt német szervekkel már......

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28120 Írta: blankuci
blankuci válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

Neked sajnálom :( De neki?? Hát nem ezért küzdöttetek? Más örülne egy halovány reménysugárnak is.. miért nem megy?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #28121 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jelentkezés elbírálásának időtartama

Egyedül nem megy, :woohoo: Ennyire rossz a helyzet Magyarországon, igaz? :thinking: :clap:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!