Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung

Több
10 éve 11 hónapja #31255 Írta: DevDes
Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung téma létrehozva DevDes által

Sziasztok,

A munkaadóm a következő papír beszerzését kérte, már megtaláltam neten. Pontosan ez mihez kell?

"Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung für den Lohnsteuerabzug 2013"

köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 11 hónapja #31262 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung

DevDes írta: A munkaadóm a következő papír beszerzését kérte, már megtaláltam neten. Pontosan ez mihez kell?"Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung für den Lohnsteuerabzug 2013"

Szerintem ez csak egy meghatalmazás nekik, hogy kikérhessék a kereseti illetve az adóelölegröl az igazolásodat! Régen volt egy sárga "Setuerkarte" egy pár éve csak egy A4-es értesitö van. Ezt a munkaadók adják ki, miután az adóhatóságtól kikérik! Amig ez nincs meg, nem tudsz adóbevallást csináni, ezért mindig januárban, de legkésöbb februárban megkapjuk. (Ha valahol munkába állsz ezt egyszer kell csak megadni a munkaadónak!) Mivel náluk dolgozol, rajtuk keresztül kéred meg ezt a papirt! Ez tulajdonképpen neked egy infó!

Remélem jó nyomon járok.... :wasntme:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31264 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung

Feltöltöttem a nyomtatványt ha valakinek problémás lenne a neten megtalálni. ;)

Ez az üzenet csatolt fájlt tartalmaz.
Kérjük, hogy jentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: bariba

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • wondersen
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #31283 Írta: wondersen
wondersen válaszolt a következő témában: Antrag auf Ausstellung einer Bescheinigung

Ez az adóosztály besoroláshoz való kérelem, de nekik nem ez kell, hanem maga a "Bescheinigung" :)
Szóval fel kell világosítani a munkaadódat, hogy ne a kérelmet kérje, hanem a már kiállított iratot!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!