Németországi biztosítás

Több
14 éve 2 hónapja #357 Írta: andrea1128
andrea1128 válaszolt a következő témában: Németországi biztosítás

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Kint dolgozom Németországban, és az lenne a kérdésem, hogy az ún. Haftpflichtversicherung-ot muszáj kötni, vagy csak inkább célszerű.
Köszönöm a segítségeteket! Andrea

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #360 Írta: Zita
Zita válaszolt a következő témában: Németországi biztosítás

Szia, nem kötelezö. Nem art ha van hatha a boltban összetörsz valamit vagy levered a szomszed TV-et. Ilyenekre jo.
En nemreg kötöttem mert a fiam nekiment bringaval egy autonak es kikellett fizetnem.
Kb. 120€ 1 evre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #364 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Németországi biztosítás

Szia Andi,

Németország fejlett biztosítási rendszerrel rendelkezik, ebböl kifolyólag a biztosítások széles palettáját kínálják. A Haftpflichtversicherung, mint Zita is írta, elsösorban az általad okozott károkat téríti meg, általában albérleti szerzödések kötése eseten szokták javasolni. A mi esetünkben a föbérlö kifejezetten kérte, de mi is hasznosnak találjuk. Az éves költsége nálunk 66€ és az AXA-nal kötöttük.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv. Mariann

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #382 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Németországi biztosítás

Sziasztok!
Segítséget kérnék!Ha valakit bejelentenek 400-euróra annak még kell fizetni valamit vagy a munkáltató fizet!!A munkavállalásit így megkapnám vagy mi kell hozzá idősgondozásról van szó ,nem tudom mit csináljak májusban kezdenék!!Valaki tudna adni információt -:)Köszönöm........Erika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!