Munkaközvetítők

Több
14 éve 2 hónapja #355 Írta: Miklós
Munkaközvetítők téma létrehozva Miklós által

Sziasztok ! Tud-e Valaki valamilyen buktatóról az EURES, Monster.de, Job Monitor vagy Gigajob portálokon való jelentkezéssel kapcsolatban. Lehet, hogy a fordításaim rosszak, de sehol sem szerepeltetik, hogy külföldiként is igénybe vehetem-e a szolgáltatásaikat ( jó: EURES kivétel ). Köszönet minden segitségért. Miklós.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kimi001
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #378 Írta: kimi001
kimi001 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítők

Igen részt vehetsz,mert én is kerestem ezeken az oldalakon munkát,igaz sikertelenül és attól függ hogy milyen jellegű munkát kerizel??

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #393 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Munkaközvetítők

Szia kimi001 ! Építőipari jellegű munkát keresek, a probléma csak annyi, hogy én MO.-n általános lakásfelújítói munkát végeztem az utóbbi 4 évben. Ilyen jellegű összetett dologra nehéz rákeresni. Szakmánként külön nagy a választék ( kömüves, festö, parkettázó, stb.), de többnyire magán munkaerő bérbeadók hirdetnek, ez meg nekem kicsit rizikosnak tünik. Értelmetlennek látom úgy kimenni, hogy nem látok biztos szerződést. Az épitöipari szakmákkal egyébként is az a baj, hogy ami itthon elfogadott technika, az kint elavult. 91-92-ben voltam kint és állitom, hogy még most sem közelitjük az akkori kinti technologiát.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #395 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Munkaközvetítők

itt a honlap jobboldalán keresnek ,kömüvest és hidegburkolot nem tudom mennyire vagy otthon ezekben a munkákban?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #398 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Munkaközvetítők

Szia ! A helyzet az, hogy a felújítós játékba az a szép, hogy mindenből egy kicsi. Pont ezért érdekes és változatos. Ha ugyanazt kellene csinálni nagy mennyiségben, valószínüleg nem is csinálnám. Bocsi, válasz a kérdésre: otthon vagyok, de nem nagy felületen és nem nagy mennyiségben. Egyébként nem a szakmám egyik sem, csak szeretem csinálni.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!