Németországi munka - 2day

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 9 hónapja #5298 Írta: Gergoo
Németországi munka - 2day téma létrehozva Gergoo által

Sziasztok,
Jó hírrel jelentkezem. Több mint másfél éve, az oldal indulása óta keressük azt a munkaerő közvetítőt akivel kitünően együtt lehet dolgozni és természetesen valós munkalehetőségeket kínál valamint garantáltan nálunk jelentet meg elsőként minden új álláslehetőséget. Tehát, mostantól ez így lesz. :)
Partnerünk segítsége, illetve ennek a topiknak moderálása 2day feladata lesz, további részleteket hamarosan megtudhattok itt tőle.
Én még két hétig jól megérdemelt nyaralásomat töltöm de az esemény nagyságára való tekintettel és néhány halaszthatatlan beállítás eszközlésével a projectet elindítottam. Az elkövetkező hetekben több száz pozíció lesz elérhető az oldalon, csak bírjátok erővel a jelentkezéseket. :)
Sok sikert mindenkinek ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: eras72, Maya, csdani72, Miso76, kisne, jbenyocs, ugyula1963, VERON, ATI03 és 15 további személytől kapott köszönetet.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 9 hónapja #5304 Írta: 2day
2day válaszolt a következő témában: Németországi munka - 2day

Szervusztok!
Frankfurt és Stuttgart környékiek az állások, mindegyikhez német nyelvtudás szükséges, több-kevesebb. Feltétel még: befejezett tanulmányok, .jpg formátumú file-ok az útlevélről vagy személyiről, jogosítványról illetve minden oklevélről, szakmunkás bizonyítványról, diplomáról valamint egy német nyelvű önéletrajz .doc formátumban. Egyes pozíciókhoz minimális nyelvtudás is elegendő de ez nem a nullát jelenti! Partnerünk rendelkezik magyarul beszélő kapcsolattartó munkatárssal de feladata kizárólag kisebb nyelvi hiányosságok korrigálása és nem a nyelvtudás hiányának pótlása illetve tolmácsolás! A minimális nyelvtudás, ha valaki megérti illetve megérteti magát ha telefonon hívják egyszerű kérdéseket feltéve. Aki ennyivel sem rendelkezik az ne jelentkezzen egyik meghirdetett pozícióra sem! A jelentkezést követően német nyelvű nyomtatványt kaphat kitöltésre, telefonon is hívhatják de legkésőbb a kiérkezést követő néhány percben kiderülhet ha nincsen megfelelő nyelvismeret és azonnal utazhat haza aki valótlant állított elsősorban a nyelvtudást illetően de természetesen minden egyéb információt tekintve! A jelentkezéseket továbbítjuk partnerünknek aki egy héten belül válaszol a sikeres jelentkezőknek, tehát kérjük senki ne jelentkezzen egyik pozícióra sem ha nem tud 2 héten belül kezdeni!

A rengeteg elvárást követően lássuk mit kínál partnerünk:
Határozott idejű munkaszerződés (akár 5 év!)
Munkaruha
Fizetett szabadság
Karácsonyi pénz
Utazáshozzájárulás
Beteg, nyugdíj és társadalombiztosítás
Munkahelyhez közeli szálláslehetőség

Egyelőre ennyi információnk van, holnapra meglesznek az első állásajánlatok is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zszantai, tama, jbenyocs, joeko, Adrika, afanima71, lacos68, ATI03, kml és 16 további személytől kapott köszönetet.
Téma zárolva.
  • wondersen
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7713 Írta: wondersen
wondersen válaszolt a következő témában: Németországi munka - 2day

Üdv mindenkinek!

Ha minden jól megy vasárnap indulunk Karlsruhe-be.

Ez úton szeretném megköszönni a segítséget és a lehetőséget mind a honlapnak, mind a 2 Day-nek is!

József
Téma zárolva.
  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7725 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Németországi munka - 2day

Majd számoljatok be, hogy alakul a munka Karlsruhéban!
Sok sikert!
Téma zárolva.
Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7729 Írta: lakat
lakat válaszolt a következő témában: Németországi munka - 2day

Hello!
Munka van én kint vagyok, de dolgozni is kell sajnos.:))) Ez lesújtó hír lehet néhány embernek, na de aki dolgozik keményen azt meg is fizetik (becsülik) Basszús és mit kerestem de egy kolbász keritést nem találtam.:)))
Sok sikert minden dolgozni akarónak.:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Szilvi
Téma zárolva.
Több
12 éve 7 hónapja #7735 Írta: btgyrgytms
btgyrgytms válaszolt a következő témában: Németországi munka - 2day

Azok ne utazzanak Németország melózni akiknek olyan betegségük van: AKUT MUNKA UNDORITISZ!!!!!!!!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo
Téma zárolva.