Munka Németországban: DB Systems

Több
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #906 Írta: Miklós
Munka Németországban: DB Systems téma létrehozva Miklós által

Sziasztok !
Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek mond-e valamit a DB Systems Kft cégnév. Elvileg komoly tárgyalásban vagyunk munkaügyben, és szeretnék tudni róluk valamit. Állítólag Frankfurt környékén vannak azépítkezések és a szállások.
1000+1 köszönet: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • oanita74
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #907 Írta: oanita74
oanita74 válaszolt a következő témában: Munka Németországban: DB Systems

Szia! Sajnos a DB Systems Kft.-ről nem tudok. Egy kérdésem lenne nekem is, ugyanis egy "Linzi" építkezésre is keresnek dolgozókat, elvileg az A-BAU lenne a munkáltató! Minden szép és korrekt, amit a hölgy leírt e-mailben. Csak az a gond, hogy egy freemail-es elérhetőségen kívül és egy számlaszámon kívül semmit nem tudok a hirdetőről. Ugyanis az egy havi szállásdíjat előre kell utalni és állítólag :unsure: csak után veszik fel azokkal a kapcsolatot, akik már utaltak, mert sok a jelentkező (kb. 380 fő) és mindenkit nem tudnak felhívni. :angry:
Valaki jelentkezett esetleg még erre a hirdetésre? Vagy tud-e valaki információt, aki már kiutazott? Egyébként az **********-on hirdetett.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #908 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: Munka Németországban: DB Systems

Szia Oanita!

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem, ha egy hírdető nem ad mást csak e-mailcímet és számlaszámot, annak nem szabad bedőlni!!!
Az a hírdetés ahol előre kérnek pénzt ismeretlenül és még nem is biztos, hogy felhívnak egyáltalán az szerintem csalás!!
Vigyázzatok!

Üdv
R

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #909 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Munka Németországban: DB Systems

Hello oanita 74!
Sok forumon, blogon, stb. leírják, hogy NE FIZESS ELŐRE. Én is kinti munkát keresek régóta, de általában 2 verzió szoktt lenni a lakásra: 1/ munkáltató biztostja ingyenesen vagy térítés fejében,de ezt a szerződés rögzíti
2/ oldd meg magad, és utána dolgozhatsz.
De olyat, hogy nem látom a lakást, nem látom a foglalkoztató céget ? Egy email címet kreálni és mellette egy telefont üzemeltetni 2010 - ben nem nagy mutatvány .
Szó mi szó, én nem fizetnék.

További szép napot: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • oanita74
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #910 Írta: oanita74
oanita74 válaszolt a következő témában: Munka Németországban: DB Systems

Szia Miklós!

Ezt mi is így gondoljuk, semmit sem fizettünk. Csak már mi is jó ideje keresünk valami munkát Németországban :(
Egyébként a DB Systems-ről megtudtál valamit? Én rákerestem a neten, de csak informatikai céget hoz fel - ez a Stuttgarti munka lenne, amit itt is hirdetnek? Arra is gondoltuk, hogy beadjuk a jelentkezést, de ... a mostanában zajló építőipari csalások után...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • zina881
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #926 Írta: zina881
zina881 válaszolt a következő témában: Munka Németországban: DB Systems

http://jobs.meinestadt.de/muenchen/suche?jobwrds=Reinigung&start=61
itt sok munka van !!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!