Szezonmunka Németországban

Több
12 éve 3 hete - 12 éve 3 hete #18100 Írta: Margit69
Margit69 válaszolt a következő témában: Szezonmunka Németországban

Én a családommal itt élek Nürnbergben,Januárba jöttünk ki nekem és a páromnak azonnal lett munkánk,igaz én csak napi két órát dolgozom mivel még nem tudom a nyelvet annyira.én is keresek szezon munkát e mellé a munka mellé mert ez igen kevés.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #18140 Írta: anyuci
anyuci válaszolt a következő témában: Szezonmunka Németországban

Szia Elnézést kérek,szeretném megkérdezni ismerőshöz mentetek ki? Vagy csak úgy az ismeretlenbe? Mi is szeretnénk a nyáron családostól kimenni ezért vagyok kíváncsi az infókra Köszönöm előre is.Éva.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • eszterke70
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hete #18142 Írta: eszterke70
eszterke70 válaszolt a következő témában: Szezonmunka Németországban

szia eszter vagyok szerintem csakis a bitosra menjetek ha van munkátok konkrétan és van lakcím bejelentőtök!! ez a legfontosabb!üdv! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #18338 Írta: crysisman
crysisman válaszolt a következő témában: Szezonmunka Németországban

Sziasztok,enis elszeretnék menni németországba valamit dolgozni,csak az a baj bogy nem tudom a nyelvet csak egy kicsit angolul beszélek,mijen munkat tudnatok ajanlani,mi most szezonális es mijen pappirokat kell elrendezni?
Hogyan kezgyek hozzá hogy munkát szerezzek,nagyon sűrgős lenne valami munka,az interneten mind kerestem de nem erosen kapok,mit tudnatok ajanlani?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • biosz
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #18756 Írta: biosz
biosz válaszolt a következő témában: Szezonmunka Németországban

És ha esetleg rendesen kimennék dolgozni, és 2 hónap után hazajönnék, az nagyon gáz?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #18758 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Szezonmunka Németországban

Kedves Crysisman és Biosz! Ilyen saját "indulótőkével" még otthon sem fogtok munkát találni nem, hogy Európa más terüeletein, de legalább annyi Mo.-on az előnyötök hogy talán tudtok magyarul momunikálni!

Biosz! Persze, hogy ciki ha 2 hónap múlva haza akarsz menni! Gondolkodj egy kicsit! Te vagy a munkaadóért és nem a munkaadó érted! Te akarsz pénzt kereseni és Te akarod, hogy jól fizessenek! Nem indithatsz követelésekkel! Majd ha 1-2 évet dolgoztál becsülettel, akkor kérdezhetsz! (Estleg)

Crysisman! Lehet hogy nem csak a németet nem ismered? Végzettség és nyelvtudás nélkül még szezonmunkára is nehéz valamit szerezni, talán ezért nem is találtál! Most a spárgaszedés az aktuális, de nagyon nehéz munka, rosszul fizetik és azért csak érteni kellene, hogy ha elmagyarázzák mit hogyan csinálj!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!