laci67 esélyei

Több
12 éve 3 hónapja #13259 Írta: laci67
laci67 válaszolt a következő témában: laci67 esélyei

Szerintem nem az a lényeg hogy melyik nelvet beszelem mert egyiksem Nemet hanem csak anyit akartam mondani hogy könyen tanulom a nyelveket és még van idöm Német tanfolyamra meni amit meg is teszek.
Nem tudom miért kellene más munkaután néznem amikor az én szakmám HEGESZTÖ és abban profi vagyok.
Böngészve a neten látom hogy retenetesen nagy a kereslet a hegesztökre.
Valojában az én elkepzelésem a következö.
Szeptemberig minél jobban elsajátitani a nyelvet,találni munkát a szakmámban és csak akor menék ki.
Tökéletesen tisztába vagyok aval hogy kint se könyü az élet de legaláb vanak lehetöségek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13262 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: laci67 esélyei

Szerintem hegesztőként van esélyed. És így látatlanban állítom, hogy a hegesztésen kívül egyéb gépész területhez is értesz...

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13267 Írta: pingpong53
pingpong53 válaszolt a következő témában: laci67 esélyei

Kedves Laci67!
jobrapido.de
Szerintem az egyik legjobb munkakeresö cim. Rengeteg hegesztöt keresnek Németország szerte, de a szerzödés kisbetüs részét is tudni kell értelmezni. Én elöször magyar cégen keresztül mennék ki. Ezzel lehet, hogy rövid távon kevesebbet keresek, de rengeteg hasznos infót tudnék magamba szivni. Én igy látom, és szép napot! :) B)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #13273 Írta: laci67
laci67 válaszolt a következő témában: laci67 esélyei

Na ez már valami,beindult a lényeg.
Nagyon szépen köszönöm az infot és a véleményüket.
Forrest kérdésére rövidesen válaszolyak.
Mivel hogy a hegesztés szoros öszefügvésben van a lakatos munkával azt is muszáj tudnom.
Töbnyire acél szerkezetek gyártásában és szerelésében dolgozok (csarnokok,daruk,hidak...stb.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!