svenhassel esélyei

Több
12 éve 2 hónapja #14643 Írta: svenhassel
svenhassel esélyei téma létrehozva svenhassel által

Hello mindenkinek!Most elhatároztam,hogy kinnt szeretnék dolgozni!Lingen környékén keresk munkát,milyen esélyeim vannak?A nyelvet még most tanulom.Ha tud valaki biztatót mondani,megköszönném.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14645 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: svenhassel esélyei

Nem is tudom milyen biztatásra számítasz. Egy dolgot tudunk rólad: most tanulod a nyelvet.
Részemről ennyire futotta: "179 Stellenangebote in Lingen" Remélem ez neked biztató az 1,8 milliós adatbázisból. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: magyaranyuka, svenhassel

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14650 Írta: Margit69
Margit69 válaszolt a következő témában: svenhassel esélyei

Szia! az esély mindenkinek meg van. az tény hogy itt jobb! de sok kitartás ,türelem kel hozzá! Ha nem tudod a nyelvet és nincs aki segítsen el se indulj! Én a családommal jöttem úgy hogy segítetek nekünk. mindenben! De még így is nehezen viseltem! Ami a lényeg hogy nyelv tudás nélkül ne indulj el, és pénz nélkül! És elkelne némi segítség is mert, anélkül nem boldogulsz! Ahhoz hogy dolgozhass kel egy állandó bejelentett lakcímed. ha meg van akkor kapod meg a munka engedélyt. nekem 2-hét alatt küldték ki. az engedély nélkül nem vesznek föl sehova,Ha megvan a bejelentésed. onnan már haladsz igaz döcögve de megy! Munka az van Én nem válogatok most takarítok! ha dolgozni szeretnél minden munkát el kel vállalni! nem válogathatsz mert a pénzed fogy! ara is számítanod kel hogy nem vesznek föl először teljes munka időbe. először 4-órásra vesznek föl. ez a próba idő! az lehet bármennyi! nekem 2-hét volt! a páromnak még mindig nincs teljes munka ideje! persze a fizetés is úgy kapod! A 4 órás takarításra én 400 eurót kaptam! ezért fontos hogy ne gyere pénz nélkül! hogy kitarts míg nem kapsz rendes fizetést! Röviden ennyi! kivánok neked sok szerencsét És kitartást
A következő felhasználók mondtak köszönetet: svenhassel

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14685 Írta: kovakove
kovakove válaszolt a következő témában: svenhassel esélyei

Üdv Mindenkinek!
Lassan 6éve már,hogy meghoztam azt a döntést,amit most te.Kinn akartam dolgozni.Sokat szenvedtem és megfizettem a tanulópénzt az építőipar berkein belül.Sokszor tértem úgy haza,hogy mondtam a magamét,míg végül próbáltam magamban keresni a hibát.Hozzáteszem,volt mit javítani.
A munkamorált,a németek mentalitását,habitusát megismerhettem,amiért hálás vagyok,mert lassan kezd beérni a gyümölcse.
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Nem könnyű a dolgod,de nem is lehetetlen.
Nálam annyi fejlődés tapasztalható,hogy németül levelezek,jelentkezek állásokra.Ami pozitív,hogy 10jelentkezésre/1-2helyről vissza is jeleznek(ebből nekem az jött le,hogy nem én sz...tam a spanyol.....:)),és mindez 2-3éve még elképzelhetetlennek tűnt számomra.
A másik tényező pedig az anyagiak.Stabil hátérrel,rendezett anyagiakkal kell indulnod.
Ja,és még valami.
Könnyen előfordulhat,hogy nem első vagy második próbálkozásra fogod megtalálni a számodra ideális helyet.
"Reméld a legjobbat és készülj fel a legrosszabbra!"
Mindenesetre sok sikert hozzá!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #14703 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: svenhassel esélyei

svenhassel írta: Hello mindenkinek!Most elhatároztam,hogy kinnt szeretnék dolgozni!Lingen környékén keresk munkát,milyen esélyeim vannak?A nyelvet még most tanulom.Ha tud valaki biztatót mondani,megköszönném.

Én speciel nem írok le semmit, mert egy bíztató szavam sincs! Se a korod, se a szakmád, se a képességed nem szerelepel itt! "Rád vár Németország 83 milliós lakossága!"
:angry:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!