Tundyke férjének esélyei

×

Szavazás: Tundyke férjének esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Biztos el tudtok helyezkedni
Nincs szavazat 0%
Esetleg nyelvtudással
1 33.3%
Szerencsés esetben
2 66.7%
Esélytelen
Nincs szavazat 0%
Szavazók száma: 3
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3180 Írta: Tundyke
Tundyke férjének esélyei téma létrehozva Tundyke által

Sziasztok!
Nekem is lenne kérdésem németországi munkavállalással kapcsolatban. 2008 áprilisa óta van bejelentett lakcímünk Reutlingenben az ott élő barátunknál. Van adószámunk is. Még soha nem dolgoztunk ott,de most szeretnénk. Nekem van alapfokú német nyelvvizsgám, sajnos a férjemnek nincs. Én fodrász vagyok, most levelezem egy Tübingeni fodrásszal, aki alkalmazna. Kérdésem az lenne,hogy a férjemnek milyen esélyei vannak, ha még most nem beszéli a nyelvet. Én is és a barátunk, ahol lakni fogunk segíteni fogunk neki a nyelvtanulásban,de addig is dolgoznia kellene. A férjemnek több, mint 15 éves gyakorlata van, mint kamion és teherautó sofőr és nehézgépkezelő is. Minden választ nagyon szépen köszönök előre is.
Üdvözlettel,
Tündyke
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lazar4

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #5546 Írta: irontimi
irontimi válaszolt a következő témában: Tundyke férjének esélyei

Szia Tündyke!

Szia!Remélem nem zavarok .Találtatok munkát azóta ?csak azért érdeklödöm ,mert kiváncsi vagyok a saját esélyeinkre is,
Mi még itthon vagyunk .Ki szeretnénk menni kb arra a részre ahol ti vagytok.Balingenbe szeretnénk menni azt hiszem az nem tul messze van Reutlingentől.mire számithatunk ,férjem nem beszél németül ,buszvezető ,jogsija van még teherautóra .Nekem gondolom egyszerübb lesz én beszélek elég jól ,és szintén fodrász vagyok ,mint te :).
ha van valami ötleted ill tapasztalatod ,előre is köszönöm válaszod !
Timi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja - 12 éve 10 hónapja #5555 Írta: Tundyke
Tundyke válaszolt a következő témában: Tundyke férjének esélyei

Sziasztok!
Igen talált a férjem munkát, szinte azonnal. Ő is probamunkával kezdett és megfelelt, így felvették. De muszály tanulnia a nyelvet. Te biztos találsz munkát de a nyelvet neked is beszelni kell, főleg a szakzsargont gyakorold. Nagyon nehéz mert elég erős itt a sváb dialektus de ha beszéled a nyelvet hamar menni fog. Ne adjátok fel a terveiteket, mi nem bántuk meg, hogy belevágtunk.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!