Érdemes-e erőlködnöm?

×

Szavazás: Érdemes-e erőlködnöm? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Érdemes
11 73.3%
Nem ajánlanám
2 13.3%
Csak óvatosan! Jellemző a lehúzás
2 13.3%
Szavazók száma: 15
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
  • janchee
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3523 Írta: janchee
Érdemes-e erőlködnöm? téma létrehozva janchee által

Ha lehet segítsetek eldönteni érdemes-e erőlködnöm! Kőműves szakmában szeretnék dolgozni ha lehet, itthon már 20 éve dolgozom a szakmában mestervizsgával rendelkezem, 10 évet voltam vállalkozó, 3 éve vagyok alkalmazott, most úgy döntöttem megpróbálnám ismét Németországot mert 91-ben voltam kinn egy évet. Sajnos itt ahol élek igencsak megállt az építőipar :sick: Ha tudtok mondjatok nekem egy keresetet amit vendégmunkásként lehet keresni.
Előre is köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #6775 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Érdemes-e erőlködnöm?

janchee írta: Ha lehet segítsetek eldönteni érdemes-e erőlködnöm! Kőműves szakmában szeretnék dolgozni ha lehet, itthon már 20 éve dolgozom a szakmában mestervizsgával rendelkezem, 10 évet voltam vállalkozó, 3 éve vagyok alkalmazott, most úgy döntöttem megpróbálnám ismét Németországot mert 91-ben voltam kinn egy évet. Sajnos itt ahol élek igencsak megállt az építőipar :sick: Ha tudtok mondjatok nekem egy keresetet amit vendégmunkásként lehet keresni.
Előre is köszi


Sajnos ne derült ki a beírásodból, hogy hány éves vagy, hogy beszélsz németül. Sajnos fizetésről sem tudok íri, mert ez (mint otthon) cégenként változik. Annyit keresel amnnyiért eladod magad! Jó szakemberből hiány van! Ma 19483 építőipari dolgozót keresnek az NSZK-ban.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #6784 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Érdemes-e erőlködnöm?


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!