Westhorses-ék esélyei

×

Szavazás: Westhorses-ék esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Párban könnyebb
6 75%
Párban nehezebb
2 25%
Szavazók száma: 5
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
  • westhorses
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3918 Írta: westhorses
Westhorses-ék esélyei téma létrehozva westhorses által

Sziasztok!
Nemrég regisztráltam az odlara, és célom, hogy minél több infot megtudjak a németországi életről, munkáról mindenről :)
Párommal szeretnénk kimenni dolgozni németországba, és szeretnélek megkérdezni titeket, hogy párban milyen esélyekkel indulunk illetve a végzettségeink alapján mire számíthatunk szerintetek!
Én mérnöki diplomával rendelkezem, és 3 éve egy német autóipari cég mo.-i leányvállalatánál minőségügyi mérnökként dolgozom. Párom felsőfokú idegenforgalmi végzettséggel rendelkezik, és 4 éves utazási irodai tapasztalattal. Mindketten beszélünk németül.
Tudtok e-még portálokat, vagy munkaközvetítőket, akiknél leadhatjuk az önéletrajzainkat?
Köszönöm előre is a válaszokat és a segítségeket!
Üdv: Peti&Kata

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #8905 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Westhorses-ék esélyei

westhorses írta: .... Én mérnöki diplomával rendelkezem, és 3 éve egy német autóipari cég mo.-i leányvállalatánál minőségügyi mérnökként dolgozom. Párom felsőfokú idegenforgalmi végzettséggel rendelkezik, és 4 éves utazási irodai tapasztalattal. Mindketten beszélünk németül......!Üdv: Peti&Kata

Gondolom gépészmérnök vagy. ha egy-két tervezőprgrammal is bánni tudsz (Catia, PRO-E) akkor add be a pályázatod a link > BRTRANDT , nevű cégnél. Minden mennyiségben kell a szakember.
Kedves feleséged utazási irodában csak szerencsével (vagy vitamin "B"-vel )* kaphat ezzel a szakmával állást! (Kéne egy angol is ezen a területen) Jobbak az esélyek, ha hotelekben érdeklődtök!


Vitamin "B", az az Beziehung = protekció.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!