Kingáék esélyei

×

Szavazás: Kingáék esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

700 euróból nem lehet megélni
4 100%
700 euróból simán megéltek
Nincs szavazat 0%
Szavazók száma: 4
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4166 Írta: Kinga
Kingáék esélyei téma létrehozva Kinga által

Sziasztok!!
A véleményetekre lennék kiváncsi. A párom kinnt dolgozik Németországban, havi 1300 euróért. Ki szeretnénk menni utánna mert így egyre rosszabb külön. Itthon kb. 600 EUR adósságunk van. Szerintetek megtudnánk élni a maradék pénzből amíg én nem találok valami állást?
Itthonról keresgélni nem lehet, több az esély ha kimegyünk. Mi a véleményetek? Ha lenne egy mini állásom lehet könyebben megélnénk mint most és nem lenne ez a borzasztó különélés sem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 11 hónapja #4185 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Kingáék esélyei

Szia!

Nem tudom megtudtok-e élni 700euróból, és nem is értem pontosan a szituációt. De például, ha egy étteremben helyezkedsz el, ahol kaját is kapsz, sőt egy hotelben talán, ahol a szállás, és étkezés is "benne van a keresetedben", akkor "jede menge Geld sparst" damit.
Also, kalandra fel! Otthon semmi se lesz jobb! Én a legszívesebben kimenekíteném az egész családot a "pokolból".
Üdv. Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4189 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Kingáék esélyei

Ennyi informaciobol nem sok mindent lehet mondani. Igazabol ha havi 600euro "torlesztesetek" van (bar ez nem egyertelmu szamomra a szovegbol) akkor a maradek 700euro nem sok mindenre eleg. Nem irtad, hogy csaladdal mennetek vagy csak 2-en vagytok.. Szvsz 700euro egy lakas rezsivel also hangon. Emellett enni is kellene.
Vegyel ki szabit Mo.-on es menj ki szetnezni, allast keresni. Anelkul nem kicsit riskes az ugy.Szerintem

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4199 Írta: Kinga
Kinga válaszolt a következő témában: Kingáék esélyei

Szia!

Köszönöm a válaszod!
Igazából tényleg nem volt egyértelmű hogy hányan vagyünk mennénk ki. Vagyok én a férjem,és egy kisgyerek. Nekem bármilyen munka megfelelne,csak hogy egy kicsit jobban éljünk,és rendeződjenek az anyagi viszonyok,és azt hiszem a gyerekemnek is biztosabb szebb jövöt tudnék biztosítani ha sikerülne kimenni. Ha nem lenne ő,már szabit vettem volna ki,de nincs kire hagynom,mert a nagyszülök nem vállalják,és a semmibe egyenlőre nem vihetem felelötlenség lenne. igy ha bárkinek bármi okos ötlete támad,vagy tud vmi lehetőséget azt szivesen venném.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4230 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Kingáék esélyei

Sajna okos otlet nincs. Rizikos, rizikosabb otlet van.
Esetleg probalj meg otthonrol valami munkat talalni, vagy a ferjeden keresztul aki itt van. 700euro havibol nem nagyon lehet elindulni:( Szerintem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!