Andycskáék esélyei

×

Szavazás: Andycskáék esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Jók az esélyeitek
3 75%
Nem látok sok esélyt
1 25%
Esélytelen
Nincs szavazat 0%
Szavazók száma: 4
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
  • Andycska
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4360 Írta: Andycska
Andycskáék esélyei téma létrehozva Andycska által

Én a véleményeteket szeretném kérni. Mennyi esélyünk van családostól kimenni. Párom 29 éves én 27, van egy 2 éves kisfiunk, aki szeretnénk ha már az óvodát ott kezdené. A szüleim kint élnek, nővérem is. Mostoha apám német. Anyukám azt mondta hogy ott sem jobb, meg családostól kimenni nem könnyű de úgy gondoltuk, hogy párom kimegy előre és kis idő múlva mi is utánna mennénk a gyerekkel. Szerintetek? Mik az esélyeink? Előre is köszi a válaszokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4409 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Andycskáék esélyei

Ha a fel csalad kint el, akkor miert nem toluk kerdezed?
Ettol fuggetlenul a fontos reszletek kimaradtak. A nyelvtudasotok es az, hogy mit szeretnetek itt csinalni. Igy nehez mit josolni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feri64
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4416 Írta: feri64
feri64 válaszolt a következő témában: Andycskáék esélyei

Szia! Én értem kérdésed, másoktól is szeretnél infót, és összerakni a dolgokat. Próbálja meg a párod kint, és ő majd elmondja helyzetet. A szüleid kint vannak ez nagy előny.
Előbb ő menjen, és ha minden klaffol akkor ti is utána tudtok menni később.
Üdv: Feri

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4434 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Andycskáék esélyei

Minden bantas nelkul, de biztos, hogy erted?
Ugy adsz tanacsot, hogy nem tudod, hogy milyen szakmaval, milyen hatterrel, milyen nyelvtudassal, milyen tavu tervekkel, milyen kotelezettseggel Mo.-on v. konkretan a kinti csalad miben tud segiteni (szallas, penz, informaciok). Ergo a legfontosabbat nem tudod beloni, hogy kb. milyen keresetre lehet szamitaniuk. Bevallana e "ehberert" munkat, tomegszallast ahova a csalad nem mehet v. normalisan megalapoznak elobb a kijovetelt csaladi segitseggel?
Olyan tanacsot adsz amivel esetleg elszakad a csalad evekre, netalan itt ugyanugy a "periferiara" sodrodnak, mint egyes torok, arab koloniak v. olyan tanacsot amivel valoban meg tudnak alapozni egy konyebb-boldogabb itt letet?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Andycska
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4468 Írta: Andycska
Andycska válaszolt a következő témában: Andycskáék esélyei

Az első válaszra a válasz,hogy írtam hogy kérdeztem a szüleimet is és a nővéremet is,de ők azt mondták hogy családostól nehéz.De azt mondtak hogy azért meg lehet próbálni.Nem beszéljük a nyelvet,tudom ez anyg hátrány.Én egy kicsit,nagyon alap szinten.De most tanuljuk itthon folyamatosan a nyelvet.A páromnak kőműves a szakmája.Nekem érettségim van és egy Személy és Vagyonőri.Hosszú távra gondolkodunk mindenképpen.Most a napokban felhívta párom ezt a Frankfurti állást.Már Vasárnap mehetett volna,csak ez túl gyors lett volna,mert szombaton hívta fel.Azt mondták neki hogy 3 hét múlva hívja fel és akkor pontosítanak hogy mehet e és ha igen akkor mikor.Az nem lenne gond ha párom kimegy előre.Egy két hónap múlva mennénk utánna.Szüleim valószínű hogy felajánlanák hogy lakjunk náluk míg össze szedünk egy kis pénzt.Ennyiből szerencsénk van tényleg hogy ők kint vannak.Köszönöm szépen a válaszokat!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!